بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انگور قرمز / خرید عمده کنسانتره انگور قرمز بشکه ای

خرید عمده کنسانتره انگور قرمز بشکه ای

کنسانتره انگور قرمز محصولی است که برای فروش در فصول مختلف سال بسیار توصیه شده است. خرید عمده این محصول در بسته بندی بشکه ای فلزی انجام می گردد.

آیا میدانید انگور قرمز خود را در چه موادی می توانید استفاده کنید؟ هیچ میدانید سالانه حجم بسیار زیادی از انگور قرمز ایران تبدیل به کنسانتره می شود تا بتوان در طول یک سال کامل از خواص بی نظیر آن بهره برد.

کنسانتره میوه

کنسانتره میوه فراورده ای است محصول آبگیری و فیلتراسیون و پخت میوه که با آبگیری میوه وزن حجمی آن افزایش یافته ولی ماندکاری آن بسیار بیشتر می گردد. امروزه در بسیاری از صنایع تبدیلی میوه پروسه های فنی تجهیزات منطبق با ورودی کنسانتره میوه طراحی می گردد. چرا که هزینه تمام شده خرید مقداری کنسانتره میوه بسیار مقرون به صرفه تر است تا اینکه خط تولید کنسانتره سازی را هر کارخانه ای جانمایی دهد.

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده انواع کنسانتره انگور، کنسانتره انار، کنسانتره لیمو، کنسانتره سیب و … در منطقه خاورمیانه است.

 

کنسانتره میوه

کنسانتره انگور قرمز

کنسانتره انگور قرمز به خاطر طعم شیرین و رنگ جذابی که دارد برای بسیاری از آبمیوه سازان و سایر فراورده های میوه ای مورد استقبال است. رویدادهای بزرگی هر ساله در دنیا رقم می خورد که به موجب افزایش موقتی جمعیت در آن شهر نیازمند عرضه محصولات مختلفی است. بعنوان مثال در سال ۲۰۱۸ میلادی روسیه با بهبود روابط منطقه ای خود با ایران یکی از بزرگترین خریداران کنسانتره انگور قرمز ایران است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره توحید شاهرود

خرید کنسانتره انگور قرمز سردشت

خرید کنسانتره انگور قرمز از جمله انواع بسیار پر طرفدار کنسانتره میوه در ایران است. …

کنسانتره ایران