بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انگور سیاه / خرید عمده کنسانتره میوه انگور سیاه ارومیه

خرید عمده کنسانتره میوه انگور سیاه ارومیه

کنسانتره میوه انگور سیاه یکی از انواع کنسانتره های تولیدی در ارومیه می باشد که هر ساله با توجه به استقبال خوب آبمیوه سازان از آن به صورت عمده خرید می شود. خرید عمده کنسانتره میوه برای تولیدی آب میوه و بستنی و … در هر بازاری انجام می شود.

کنسانتره میوه جات تغلیظ شده

کنسانتره میوه جات پس از آب گیری میوه و تفاله گیری و تغلیظ بدون دخالت دست انجام می شود. در این فرایند تمامی محصولات به صورت بهداشتی و مطمئن تولید می شوند.

انگور سیاه یکی از پر خاصیت ترین میوه های فصل تابستان برای رفع احساس خستگی و همچنین پیشگیری از بروز بیماری های عفونی است. با این وجود محققان توصیه می کنند افرادی که در رژیم غذایی هستند باید بدانند میزان کالری و قند موجود در انگور سیاه بسیار بیشتر از انواع سفید انگور است.

کارخانه های کنسانتره سازی در ارومیه هر ساله مقادیر قابل توجهی از کنسانتره انگور ایران را تولید می کنند و از طریق بازرگانی های معتبر بازار کنسانتره میوه می توان به خرید عمده آن اقدام نمود.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه ایرانی

خرید عمده کنسانتره میوه

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه های ایرانی در سال های اخیر همواره رو به افزایش بوده است و دلیل آن استقبال مردم از سایر صنایع وابسته به این محصول می باشد.

صنایع زیر مشتری های همیشگی کنسانتره میوه و پوره میوه هستند:

  • آب میوه سازی
  • بستنی سازی
  • لواشک
  • تافی و شکلات
  • شیرینی
  • اسموتی
  • نوشیدنی های گازدار

شرکت پارس فراور برای فروش کنسانتره میوه خارجی نیز اقدام می کند. انواع کنسانتره آناناس، پوره موز و پوره انبه به صورت عمده و با کیفیت به فروش می رسد.

برای خرید عمده کنسانتره میوه پارس فراور با مدیریت فروش و بازرگانی این شرکت ارتباط بگیرید.

صنایع آبمیوه سازی بسیاری امروزه انواع آبمیوه های حاصل از میوه های سیاه را در ترکیب با یکدیگر به بازارها عرضه می کنند و در واقع خریداران نهایی یک کنسانتره انگور هستند. اما برای اطلاع بهتر از قیمت کنسانتره میوه در فصول مختلف و نوسانات قیمتی حاصل از بازار خرید و فروش دلالان این حوزه، استعلام خود را به روز انجام دهید تا در زمان کمی به فروش انواع کنسانتره اقدام گردد.

خرید عمده کنسانتره میوه

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران