بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
دوشنبه , اسفند ۴ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره میوه / فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

فروش انواع کنسانتره میوه در تهران

فروش انواع کنسانتره میوه در تهران در حال حاضر امکان پذیر است. برای معاملات عمده بازار میوه ایران انتخاب فروش کنسانتره ای بسیار معقولانه و کم ریسک تر خواهد بود. تنوع کنسانتره میوه های حاضر در تهران باعث شده تا به راحتی بتوانید برای معاملات عمده در بازار کنسانتره میوه ایران انکان پذیر باشد.

کنسانتره میوه

کنسانتره میوه حاصل آبگیری میوه، پختن، فیلتراسیون و پاستوریزاسیون می باشد. در این مورد که چرا میوه را تبدیل به کنسانتره می کنند بسیار مطالب عنوان شده است. اما ساده ترین و مهم ترین دلیل آن داشتن عمر محصول بالاتر است. فروش انواع کنسانتره های میوه معمولاً دارای عمر محصول دو سال می باشند. که این امر بدون افزودنی ها و فقط با طی مراحل فراوری کنسانتره محقق می شود.

کنسانتره میوه

کنسانتره میوه فراورده تبدیلی بسیار پر کاربدی است. امروزه در صنایع تبدیلی فراورده های میوه ای در دنیا بسیار از انواع کنسانتره استفاده می شود. صنایعی مانند پودر کیک سازی، آبمیوه سازی، روکش بستنی، مرباسازی، بستنی طعم دار و بسیاری صنایع دیگر ترجیح می دهند از انواع کنسانتره میوه استفاده کنند.

فروش کنسانتره میوه تهران

فروش کنسانتره میوه در تهران به دلیل ارتباطات تجاری بسیار خوبی که در پایتخت وجود دارد در حال انجام است. اگرچه که بیشتر کارخانجات تولید کنسانتره میوه در شهرستان ها قرار دارند اما تحویل و فروش کنسانتره میوه تهران قابل انجام است و در حجم حداقل ۲۰ تن می توان سود خوبی برای آن در نظر گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کنسانتره میوه

صادرات کنسانتره میوه ایران به ترکیه

کنسانتره های میوه در ایران تولید شده و انواع های مختلفی دارد و این کنسانتره …

کنسانتره ایران