بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , شهریور ۱۶ ۱۴۰۰
خانه / پوره سیب / فروش عمده پوره سیب زرد درختی اسپتیک

فروش عمده پوره سیب زرد درختی اسپتیک

پوره سیب زرد یکی از محصولاتی است که از انواع سیب زرد ایران تهیه می گردد و هر ساله جهت فروش عمده در بسته بندی اسپتیک ارائه می گردد. مراحل تولید پوره سیب در کارخانه و طی یک فرایند صنعتی انجام می شود.

سیب محصول بسیار پر کاربردی در ایران است که انواع گلدن آن قیمت مناسبتری جهت تهیه فراورده دارند. البته کشور ایران در تولید سیب هر ساله بیش از نیاز بازار داخل کشور اقدام می کند و اضافه بر تقاضای بازار تازه خوری معمولاً به بازارهای فراورده منتقل می شود. کارخانه تولید پوره میوه جات شرکت پارس فراور هر ساله با ظرفیت حداکثری از شهریور ماه تا مهرماه به صورت سفارشی اقدام به دریافت سیب درختی می کند.

پوره سیب درختی

سیب های درجه دو که عمدتاً زخمی، تگرگ خورده و یا ریز قالب هستند در مصارف فراورده معمولاً استفاده می شوند. اولین پروسه ای که روی سیب انجام می شود برای کنسانتره سازی است تا عمر نگهداری محصول برای حداقل یک سال افزایش یابد. البته سیب محصولی است که از آن پوره نیز تولید می شود. پوره سیب به دلیل اینکه میزان لرد سیب در آن است نیمی از عمر کنسانتره سیب را دارد. از آنجا که سیب درختی در ایران بسیار تولید می شود معمولاً قیمت پوره سیب درختی نیز مناسب است.

 

پوره سیب درختی

فروش پوره سیب شرکت پارس فراور به صورت بسته بندی عمده در کیسه اسپتیک و در بشکه های فلزی با ظرفیت ۲۶۵ کیلو بارگیری می شود.

فروش عمده پوره میوه پارس فراور

در فصل تابستان و پاییز شرکت پارس فراور بیشترین ظرفیت تولید خود را در تولید پوره میوه های زیر به کار می گیرد:

  • پوره سیب
  • پوره هلو
  • پوره زردآلو
  • پوره توت فرنگی
  • پوره شاه توت
  • پوره تمشک
  • پوره خرما یا خمیر خرما

البته به یاد داشته باشید که سیب محصولی است که پس از مدتی تولید سم پالوئین می کند و برای خرید آن از مراکز معتبر بازرگانی که مستقیماً با واحدهای تولیدی کار می کنند ارتباط بگیرید.

فروش عمده پوره سیب

فروش پوره سیب اسپتیک بریکس ۳۶ – ۳۸

در سال های اخیر فروش پوره سیب به صورت فله و اسپتیک انجام می شود. بسته بندی فله در فصل های سرد سال جهت سفارشات خرید پوره میوه کارخانجات لواشک سازی داخلی اقدام می شود. بریکس ۲۸-۳۰ نیز برای تولید لواشک قابل استفاده است. این در حالی است که بریکس پوره سیب بریکس ۳۶ – ۳۸ به صورت دائم تولید می شود. فروش پوره سیب اسپتیک صادراتی نیز از محصولات سودآور در سایر صنایع غذایی تولید سس و مربا و … است.

معمولا خریدار پوره سیب درختی کیفیت رنگ و طعم آن را مد نظر دارد. در شرکت پارس فارور با آخرین امکانات روز تولیدی دنیا اقدام به تولید پوره سیب با استاندارد و پروانه بهداشتی انجام می شود.

تولید پوره سیب پارس فراور یکی از محصولاتی است که به تأمین سیب درختی از کشاورزان وابسته است. وابستگی که موجب تأمین معیشت خانواده های زحمت کش کشاورزان که صاحبان اصلی این صنعت می باشند، می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پوره سیب

قیمت فروش پوره سیب درختی بریکس ۳۶

قیمت فروش پوره سیب درختی در شروع پاییز هر سال آغاز می شود. بهترین بریکس …

کنسانتره ایران