بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره خرما / فروش کنسانتره خرما به قیمت بازار

فروش کنسانتره خرما به قیمت بازار

کنسانتره خرما یکی از ارزاترین کنسانتره های بازار است. تولید کنسانتره خرما در ایران بسیار انجام می شود چرا که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در دنیا هستیم و انواع نژادهای خرما در کشور پرورش داده می شود. فروش کنسانتره خرما با تناژ عمده انجام می شود.

قیمت کنسانتره خرما که در سایت اینترنتی حاضر عرضه می شود برای خریدهای عمده و به صورت تحویل به باربری و ارسال به سراسر کشور انجام می شود.

فروش کنسانتره خرما رنگ بری نشده و رنگ بری شده

فروش کنسانتره خرما

شاید برای شما که به تازگی با محصول کنسانتره خرما که در صنعت غذا به شیرین کننده طبیعی مشهور است جالب باشد بدانید به دو صورت کنسانتره خرما غیر رنگ بری شده ( کنسانتره خرما سیاه) و کنسانتره خرما رنگ بری نشده ( کنسانتره خرما شفاف ) عرضه می شود.

از انواع رنگ بری شده برای تولید محصولاتی با کنسانتره میوه های خنثی استفاده می شود. ( انواع نوشیدنی و کیک و کلوچه و پاستیل و لواشک و …)

کارخانه کنسانتره پارس فراور هر ساله مقادیر قابل توجهی از خرما را در انواع مورد نیاز مشتریان تهیه و به کنسانتره تبدیل می کند.

از این جهت انواعی از خرما که عیار فراوری بهتری دارد را برای طول دوره مصرف طولانی تر به کنسانتره خرما تبدیل می کنند و به قیمت بازار عرضه می کنند. فروش این کنسانتره برای کارخانجات فراورده ساز مانند کیک سازی و … بسیار مورد استقبال است.

کارخانه کنسانتره خرما با تولید کنسانتره خرما همچنین تفاله دام را نیز به مشتریان خود که اغلب دام داران هستند با قیمت ناچیزی به فروش می رساند. تفاله یا کنسانتره دام حاصل از آبگیری کنسانتره میوه های زیر برای خوراک دام بسیار مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان نیز می باشد:

  • تفاله سیب
  • تفاله خرما
  • تفاله پرتقال
  • تفاله انار
  • تفاله انگور
  • تفاله شیرین بیان

فروش کنسانتره خرما

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان کنسانتره خرما

معرفی تولیدکنندگان کنسانتره خرما

تولیدکنندگان کنسانتره خرما، مرغوب ترین خرماها را از جنوب ایران تهیه کرده و برای فروش …

کنسانتره ایران