/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } فروش کنسانتره لیمو ترش وارداتی قیمت مناسب | خرید کنسانتره میوه، پوره میوه، آروما میوه - پارس فراور
بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره لیمو / فروش کنسانتره لیمو ترش وارداتی قیمت مناسب

فروش کنسانتره لیمو ترش وارداتی قیمت مناسب

کنسانتره لیمو ترش که بیشتر با نام آبلیمو مردم می شناسند از آبمیوه آن مجزاست و به صورت عمده به فروش می رسد. در واقع آبلیمو را می توان از کنسانتره لیمو تهیه کرد در حالیکه از آبلیمو نمی توان کنسانتره لیمو ترش تهیه کرد.

پس از شستشو و آبگیری و فیلتراسیون لیمو ترش کنسانتره لیمو ترش به دست می آید و از آنجا که ایران خود تولید کننده لیمو ترش است این محصول در حجم عمده قابل خرید و فروش است. البته باید یادآور شد که فروش کنسانتره لیمو ترش به خاطر مصارف بسیاری که دارد، قیمت میوه تازه نسبتاً بالایی دارد و از این جهت آبمیوه سازان نوشیدنی های لیمو ترش در زمان هایی از سال ترجیح می دهند که از انواع کنسانتره لیمو ترش وارداتی اسپانیایی و ایتالیایی که به نسبت قیمت مناسبتری نیز دارند بهره ببرند.

کنسانتره لیمو

قیمت کنسانتره لیمو

قیمت کنسانتره لیمو ترش که به صورت وارداتی از طریق بازرگانی ها وارد میشود، در انواع کنسانتره لیمو اسپانیایی، برزیلی و ترکیه میباشند. از آنجا که یک کنسانتره مرکبات با توجه به نوع فرآوری آن روغن دار یا اصطلاحاً کلودی می تواند باشد، در کیفیت محصولات دیگر که از آن تهیه می شود، متفاوت هستند. از کنسانتره آبلیمو برای تهیه آبمیوه های جدیدی مانند موهیتو نیز استفاده می کنند. البته کنسانتره آبلیمو را در تهیه آبلیمو های شرکتی نیز استفاده می کنند. قیمت فروش کنسانتره لیمو با توجه به حجم بیشتر وارداتی بودن آن تابع روز و در ۲۴ ساعت می باشد. داشتن طعم ترش و لذیذی که یک نوشیدنی لیمو به سایر فراورده ها می دهد در کنار داشتن خواص سرشار از ویتامین ث موجب تقاضای زیاد برای خرید کنسانتره لیمو می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره لیمو ترش

قیمت کنسانتره لیمو ترش ارگانیک

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی، باتوجه به نرخ ارز در کشور متغیر است. کنسانتره ی …

کنسانتره ایران