بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / پوره سیب / قیمت فروش پوره سیب درختی بریکس ۳۶

قیمت فروش پوره سیب درختی بریکس ۳۶

قیمت فروش پوره سیب درختی در شروع پاییز هر سال آغاز می شود. بهترین بریکس ۳۶ برای انواع پوره سیب درختی و با قیمت خوبی فروخته می شود. برای تولید انواع لواشک های طعم دار و شیرینی و کیک های طعمدار خرید پوره سیب را امتحان کردن شروع یک سودآوری است. پوره سیب ارومیه، پوره سیب مشهد، پوره سیب اصفهان، پوره سیب تهران و … از انواع پوره میوه مرغوبی است که خریداران داخلی و خارجی خوبی دارد، چرا که قیمت پوره سیب برای تولیدکنندگان لواشک و … مناسب است.

معمولاً در بازار خرید انواع پوره میوه سعی می شود از میوه های درچه دو استفاده شود. سیب یکی از بهترین انواع پوره میوه در ایران است که در حجم عمده تولید و معامله می شود. قیمت این میوه با توجه به تولید بسیار خوب آن برای فروش عمده و تولید و فروش پوره سیب درختی بسیار مناسب است. معمولاً پوره سیب به خاطر فیبر بالایی که دارد برای نوزادان و کهنسالان که مشکل جویدن دارند بسیار استفاده می شود. همچنین برای تولید انواع اسموتی از انواع پوره نیز استفاده می شود.

صادرات پوره سیب

فروش پوره سیب با بریکس ۳۴ تا ۳۶ و ۳۲ تا ۳۴چه مصارفی دارد؟

فروش پوره سیب درختی با بریکس ۳۴ خوش قیمت است. این در حالی است که معمولاً پوره سیب با بریکس ۳۴ – ۳۶ برای تولیدات ذیل استفاده می گردد:

 • مرباسازی
 • لواشک سازی
 • شیرینی سازی
 • آبمیوه سازی
 • ترشک سازی و …

البته به یاد داشته باشید که تفاوت بریکس پوره میوه به واسطه فراوری در کارخانه ایجاد می شود و این موضوع باعث میشود تا قیمت تمام شده بریکس به ازای هر دو درصد افزایش تقریبا ۸ تا ۱۰ درصد افزایش یابد.

فروش پوره سیب

قیمت پوره سیب اسپتیک و غیر اسپتیک

قیمت پوره سیب که در بسته بندی های اسپتیک و غیر اسپتیک نگهداری می شود. از آنجا که پوره سیب پس از تولید به تخمیر شدن می رسد، بهتر است برای سفارشات بالا به صورت کیسه اسپتیک نگهداری شود. کارخانجاتی که دستگاه پرکن اسپتیک ندارند در بسته بندی غیر اسپتیک پوره سیب را فله بار می کنند. عوامل تأثیرگذار در قیمت پوره سیب جهت موارد ذیل است:

 1. قیمت خرید سیب درختی
 2. هزینه کارمزد تولید کارخانه
 3. هزینه بسته بندی کیسه اسپتیک
 4. هزینه بشکه فلزی و یا پلاستیکی
 5. قیمت کششی بازار

قیمت پوره سیب

صادرات پوره سیب

صادرات پوره سیب درختی با کیفیت مورد خواست مشتری قابل تولید است. قییمت صادرات پوره سیب اگرچه مصوب دولتی تعیین میشد، اما در حال حاضر به صورت قیمت تمام شده بازرگان قابل انجام است. بسته بندی اسپتیک همواره مورد درخواست مشتری صادرات پوره سیب بوده است. البته که کیفیت رنگ و شفاف بودن نیز برای برخی خریداران صادرات اهمیت دارد. عمده مصارف خریداران صادرات پوره سیب به شرح ذیل است:

 • تولید نوشیدنی های تخمیری و گازدار
 • تولید شیرینی و کیک
 • فروش فروشگاهی پوره برای کودکان و کهنسالان

تولید کنسانتره سیب

قیمت مبنا خرید و فروش پوره سیب درختی

بسیاری از مشتریان در حوزه خرید و فروش پوره میوه، به دنبال کسب اطلاع از قیمت مبنا خرید و فروش پوره سیب درختی تولیدی شرکت ها هستند. امروز شرکت پارس فراور موفق به تولید دست اول انواع پوره میوه شده است و این امر موجب شده است تا قیمت مبنا خرید و فروش پوره سیب درختی خود را به مناسب ترین قیمت برای مصرف کننده در عین شفافیت و کیفیت مش بندی مطابق با خواسته مشتری اقدام نماید.

قیمت پوره سیب درختی برای هر کیلوگرم فله با قیمت مبنا ۴۲۰۰ تومان و قیمت پوره سیب درختی اسپتیک برای هر کیلوگرم با قیمت مبنا ۵۴۰۰ تومان عرضه می شود.

مهمترین عوامل تعیین قیمت پوره سیب در زیر آمده است:

 • قیمت خرید سیب درختی تازه
 • کارمزد تولید پوره سیب درختی
 • هزینه های جاری تولید پوره سیب درختی
 • هزینه بسته بندی پوره سیب
 • مقدار موجودی پوره سیب

در فصل زمستان و دو ماه ابتدا سال بعد به دلیل عدم وجود سیب درختی تازه و بالا بودن قیمت سیب سردخانه ای، تولید سیب درختی و فروش با قیمت بالاتری انجام می شود.

فروش پوره سیب

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

خرید پوره سیب

خرید پوره سیب درختی شفاف لواشکی

خرید پوره سیب درختی شفاف لواشکی انتخابی برای همه مزاج ها و سلیقه هاست. پوره …

کنسانتره ایران