بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش و فروش انواع کنسانتره شهد ایران

پخش و فروش انواع کنسانتره شهد ایران

کنسانتره شهد ایران یکی از کارخانجات قدیمی تولید کننده در ایران است. در این کارخانه انواع کنسانتره میوه تولید می شود و برای فروش در اختیار نمایندگان پخش قرار می گیرد. برخی برندهای شهد ایران مانند پارس فراور در سال های اخیر پر فروش ترین انواع کنسانتره میوه بوده اند.

انواع کنسانتره میوه

فروش کنسانتره میوه سیب و آلبالو

فروش کنسانتره میوه های سیب و آلبالو تولیدی شهد ایران در بسیاری از کارخانجات آبمیوه سازی با برند پارس فراور به فروش می رسد. کیفیت و شفافیت بالا کنسانتره میوه پارس فراور ویژگی بارزی از این مجموعه است.

کنسانتره سازی در ایران صنعتی پویا و بسیار ارزش آفرین است و در صورت حمایت مسؤولین می تواند به جایگاه اقتصاد و گردش های مالی بازارهای صنایع تبدیلی بازار میوه ارتقا بخشد.

شهد ایران از جمله کارخانجات قدیمی است که در ساختار کنسانتره سازی خود به عرضه انواع کنسانتره و پوره میوه به صورت عمده می پردازد. کنسانتره سیب، انگور، انار، آلبالو و … از جمله محصولات متنوع تولیدی این کنسانتره ساز است.

خرید انواع کنسانتره میوه ایرانی

انواع کنسانتره میوه

در برخی موارد بعضی از خریداران اقدم به درخواست خرید انواع کنسانتره در حجم کمی از هر کدام می کنند که البته جهت پخش و یا فروش به صورت آبمیوه و … استفاده می کنند. باید بدانید سفارشات بازرگانی ها در صورتی که به صورت عمده و حداقل یک بشکه ۲۶۵ کیلوگرمی باشد سودمند می باشد.

اما برای شما که به صورت عمده و برای نوع خاصی از کنسانتره سفارشات عمده داشته باشید قطعاً در کمترین زمان آنچه به صورت تولید داخلی و آنچه به صورت وارداتی از کنسانتره و پوره گرفته تا آروما و دایس و کراش میوه قابل عرضه خواهد بود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران