بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انگور / خرید کنسانتره انگور سفید صادراتی تحویل کارخانه

خرید کنسانتره انگور سفید صادراتی تحویل کارخانه

خرید کنسانتره انگور سفید که مورد استقبال بازارهای آبمیوه سازی بسیاری قرار گرفته است موجب شده است تا سایر کشورها به جهت تولید کنسانتره انگور مازاد نیاز کشور اقدام به خرید انواع صادراتی به صورت تحویل درب کارخانه و یا FOB، FCA، CFR و … کنند.

هر ساله مقادیر قابل توجهی از انگور سفید در ایران به برداشت می رسد و بیشترین مصارف آن جهت تهیه و فراوری کشمش انگوری است. سالیان اخیر و افزایش بهره وری تاکستان های انگور با بکارگیری روش های نوین کشاورزی و علمی به رشد صنایع تبدیلی میوه نیز کمک کرده است و موجب شده است تا بسیاری از حوزه های صادراتی مانند کنسانتره انگور سفید به سودآوری منجر شود. بهبود کیفیت انگور سفید در تاکستان های قزوین و خراسان و … موجب می شود تا کیفیت محصولات فراورده ای مانند کنسانتره، شیره و … نیز به خوبی ارتقا یابد. خرید کنسانتره انگور نیز به صورت عمده و در معاملات حداقل یک کانتینر ۴۰ فوت برای بارگیری بشکه ای فلزی قابل انجام است.

کنسانتره انگور سفید

انواع کنسانتره انگور سفید صادراتی بازار بسیار مناسبی در برخی کشورها ماننند روسیه، اوکراین و … دارد و برای آنها معیار شفافیت کنسانتره دلیلی بر خرید مطمئن و تضمین شده است.

کنسانتره میوه این روزها یکی از صنایع بسیار سودآور برای کشورهای در حال توسعه ای است که در تولیدات میوه های درختی خود به برداشت ده درصدی انواع درجه دو و سه هر ساله علاقمند به فراوری و تبدیل به پول آنها هستند. مثلاً در مورد سیب درختی که یکی از محصولات استراتژیک تولید ایران است، بسیاری از حجم برداشت سالانه برای فروش نوروزی به صورت تازه و باقی برداشت محصول که درجه دو و سه است و قابلیت عرضه مستقیم به بازار میوه و تره بار را ندارد، برای تولیدات کنسانتره میوه با بریکس های ۶۵ و یا پوره سیب درختی با بریکس ۳۶ اقدام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انگور

فروش کنسانتره انگور ارگانیک

فروش کنسانتره انگور ارگانیک پس از تولید در کارخانه ها توسط مراکز پخش و فروش …

کنسانتره ایران