بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انگور / خرید کنسانتره انگور سفید صادراتی تحویل کارخانه

خرید کنسانتره انگور سفید صادراتی تحویل کارخانه

خرید کنسانتره انگور سفید که مورد استقبال بازارهای آبمیوه سازی بسیاری قرار گرفته است موجب شده است تا سایر کشورها به جهت تولید کنسانتره انگور مازاد نیاز کشور اقدام به خرید انواع صادراتی به صورت تحویل درب کارخانه و یا FOB، FCA، CFR و … کنند.

هر ساله مقادیر قابل توجهی از انگور سفید در ایران به برداشت می رسد و بیشترین مصارف آن جهت تهیه و فراوری کشمش انگوری است. سالیان اخیر و افزایش بهره وری تاکستان های انگور با بکارگیری روش های نوین کشاورزی و علمی به رشد صنایع تبدیلی میوه نیز کمک کرده است و موجب شده است تا بسیاری از حوزه های صادراتی مانند کنسانتره انگور سفید به سودآوری منجر شود. بهبود کیفیت انگور سفید در تاکستان های قزوین و خراسان و … موجب می شود تا کیفیت محصولات فراورده ای مانند کنسانتره، شیره و … نیز به خوبی ارتقا یابد. خرید کنسانتره انگور نیز به صورت عمده و در معاملات حداقل یک کانتینر ۴۰ فوت برای بارگیری بشکه ای فلزی قابل انجام است.

کنسانتره انگور سفید

انواع کنسانتره انگور سفید صادراتی بازار بسیار مناسبی در برخی کشورها ماننند روسیه، اوکراین و … دارد و برای آنها معیار شفافیت کنسانتره دلیلی بر خرید مطمئن و تضمین شده است.

کنسانتره میوه این روزها یکی از صنایع بسیار سودآور برای کشورهای در حال توسعه ای است که در تولیدات میوه های درختی خود به برداشت ده درصدی انواع درجه دو و سه هر ساله علاقمند به فراوری و تبدیل به پول آنها هستند. مثلاً در مورد سیب درختی که یکی از محصولات استراتژیک تولید ایران است، بسیاری از حجم برداشت سالانه برای فروش نوروزی به صورت تازه و باقی برداشت محصول که درجه دو و سه است و قابلیت عرضه مستقیم به بازار میوه و تره بار را ندارد، برای تولیدات کنسانتره میوه با بریکس های ۶۵ و یا پوره سیب درختی با بریکس ۳۶ اقدام می شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انگور

فروش کنسانتره انگور ارگانیک

فروش کنسانتره انگور ارگانیک پس از تولید در کارخانه ها توسط مراکز پخش و فروش …

کنسانتره ایران