بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره طالبی / مرکز فروش کنسانتره طالبی جهت آبمیوه سازی و شیر طعم دار

مرکز فروش کنسانتره طالبی جهت آبمیوه سازی و شیر طعم دار

طالبی میوه ی تابستانی خوش طعم  و پرطرفداری است و کنسانتره آن ایده خوبی برای استفاده از آن در سایر فصول سال است که می توان آن را ،از مرکز فروش کنسانتره طالبی جهت آبمیوه سازی و شیر طعم دار تهیه کرد.

فروش کنسانتره طالبی

کنسانتره طالبی

فروش کنسانتره طالبی

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی ابتدا باید به قیمت نهایی محصول خود توجه کنید و استفاده از محصولات با قیمت کمتر برای مردم در درجه اول قرار دارد.

طالبی میوه ای خوشمزه ای است که کنسانتره آن نیز هزینه مناسبی دارد و ایرانیان از اولین تولیدکنندگان این محصول بوده اند و با توجه به حجم زیادی که این محصول فرآوری می شود گزینه ی بسیار مناسبی برای صادرات است.

همانطور که گفته شد طالبی میوه ای مخصوص تابستان است و در این فصل فرآوری کنسانتره آن رونق میگیرد هم چنین قیمت آن در این فصل نست به فصول دیگر بسیار کمتر است.

طالبی به دلیل آب میان بافتی زیادی که دارد برای فرآوری کنسانتره مناسب است و توسط آب میوه فروشان و صاحبان کارخانجات برای تولید انواع آب میوه و شیرهای طعم دار خریداری می شود.

یکی از دلایل فرآوری کنسانتره این است که مدت استفاده از محصول را بالا ببریم و هم چنین بتوانیم آن ها را در دمای عادی نگه داری کنیم.

مرکز فروش کنسانتره طالبی

فروش کنسانتره طالبی

نکته ای که باید همیشه در نظر داشته باشید این است که برای تولید یک محصول مرغوب باید از مواد اولیه مناسب استفاده کرد به همین خاطر باید از مکانی خرید کنید که از تهیه آن محصول به صورت استاندارد و بهداشتی اطمینان خاطر داشته باشید.

فروش کنسانتره لیمو ترش نیز یکی از مرکبات پر طرفداری است که مانند کنسانتره طالبی به صورت وارداتی نیز جهت مصرف تولیدکنندگان عرضه می شود.

کمپانی ما در صدد آن است که از بهترین مواد داخل بازار و خط تولید استاندارد استفاده کند و بهترین کنسانتره طالبی را فرآوری کند.

مشتریان گرامی می توانید برای اطمینان خاطر از محصولات ما و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش کنسانتره طالبی

واردات کنسانتره میوه های آب میوه سازی

ایران کشوری است که محصولات میوه ای بهاره و تابستانه بسیاری برای عرضه عمده و همچنین تبدیل به کنسانتره میوه دارد. این در حالی است که فروش کنسانتره انار صادراتی ساوه در پارس فراور حتی مورد استقبال تولید داخل هم واقع شده است.

فروشنده کنسانتره انار می تواند با انار با کیفیت و مقدار شفافیت محصول کنسانتره بالاتر اقدام به عرضه کند و یا شفافیت پایین تر را در محصول خود داشته باشد.

فروش کنسانتره میوه جات و مرکبات بسیاری در پارس فراور انجام می شود که یکی از آنها بعنوان مثال فروش کنسانتره آلبالو شفاف است.

اما در برخی محصولات زیر کنسانتره وارداتی عرضه می شود:

  • کنسانتره آناناس
  • کنسانتره تمشک
  • کنسانتره طالبی
  • کنسانتره بلوبری
  • کنسانتره لیمو
  • کنسانتره پرتقال

فروش کنسانتره طالبی

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران