بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انار / صادرات کنسانتره انار شفاف ناردون

صادرات کنسانتره انار شفاف ناردون

صادرات کنسانتره انار که از بهترین انواع کنسانتره میوه شفاف ایرانی است هر ساله رونق بسیار خوبی برای بازار آبمیوه سازی در ایران و جهان دارد. کارخانه ناردون ایران از طریق نمایندگی فروش بازرگانی خود بهترین ها را در اختیار شما صادرکننده عزیز قرار داده است.

کنسانتره انار دان سیاه ایران طعم و رنگ فوق العاده ای در فراورده های آبمیوه، شیرینی، ژله، پودینگ، دسر و … می دهد و از این رو گزینه بسیار جذابی برای مشتریان است تا با خرید کنسانتره انار به طعم ملس و رنگ جذاب شرابی یا سرخ جگری دست یابند.

خرید کنسانتره انار

کنسانتره انار شفاف

یکی از معیارهای بسیار مورد اهمیت در صادرات برخی کنسانتره میوه های هسته دار مانند آلبالو، انار، زرشک و … میزان شفافیت آن می باشد.
از این جهت کارخانه های تولیدکننده کنسانتره انار ایران که از بهترین انواع انار دنیا که در ایران پرورش داده می شوند، استفاده می کنند و در پروسه خط تولید کارخانه بسیاری از تجهیزات مطابق با استاندارد جهانی چیدمان شده اند که همین امر به فروش خوب کنسانتره انار ایرانی کمک شایانی کرده است.
انار ساوه، انار نی ریز و انار یزد سه قطب تولید کننده عمده انار ایران هستند که در این مناطق تدارک تأمین انار درجه یکی برای تولید و صادرات کنسانتره انار شفاف دیده می شود.

کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار هر ساله به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و البته سایر کشورها مانند آلمان و تایلند و … نیز بازارهای عمده ای محسوب می شوند که در سالیان اخیر موجب رونق تولیدات کنسانتره میوه ایران شده اند.

فروش کنسانتره انار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کنسانتره انار

تولید کننده کنسانتره انار صادراتی شفاف و ابری

شرکت تولید کننده کنسانتره انار در این سایت بهترین و مرغوب ترین انواع انار فصل …

کنسانتره ایران