بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انار / صادرات کنسانتره انار شفاف ناردون

صادرات کنسانتره انار شفاف ناردون

صادرات کنسانتره انار که از بهترین انواع کنسانتره میوه شفاف ایرانی است هر ساله رونق بسیار خوبی برای بازار آبمیوه سازی در ایران و جهان دارد. کارخانه ناردون ایران از طریق نمایندگی فروش بازرگانی خود بهترین ها را در اختیار شما صادرکننده عزیز قرار داده است.

کنسانتره انار دان سیاه ایران طعم و رنگ فوق العاده ای در فراورده های آبمیوه، شیرینی، ژله، پودینگ، دسر و … می دهد و از این رو گزینه بسیار جذابی برای مشتریان است تا با خرید کنسانتره انار به طعم ملس و رنگ جذاب شرابی یا سرخ جگری دست یابند.

خرید کنسانتره انار

کنسانتره انار شفاف

یکی از معیارهای بسیار مورد اهمیت در صادرات برخی کنسانتره میوه های هسته دار مانند آلبالو، انار، زرشک و … میزان شفافیت آن می باشد.
از این جهت کارخانه های تولیدکننده کنسانتره انار ایران که از بهترین انواع انار دنیا که در ایران پرورش داده می شوند، استفاده می کنند و در پروسه خط تولید کارخانه بسیاری از تجهیزات مطابق با استاندارد جهانی چیدمان شده اند که همین امر به فروش خوب کنسانتره انار ایرانی کمک شایانی کرده است.
انار ساوه، انار نی ریز و انار یزد سه قطب تولید کننده عمده انار ایران هستند که در این مناطق تدارک تأمین انار درجه یکی برای تولید و صادرات کنسانتره انار شفاف دیده می شود.

کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار هر ساله به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و البته سایر کشورها مانند آلمان و تایلند و … نیز بازارهای عمده ای محسوب می شوند که در سالیان اخیر موجب رونق تولیدات کنسانتره میوه ایران شده اند.

فروش کنسانتره انار

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انار صادراتی

فروش کنسانتره انار صادراتی اسپتیک

سالانه فروش کنسانتره ی انار به صورت انبوه به کشور های صورت می گیرد و …

کنسانتره ایران