/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور| بسته بندی اسپتیک بشکه ای
بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انار / قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

بازرگانان محترم بهترین قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور را می توانند از این سایت اینترنتی استعلام نمایند. اطلاعات تماس کارشناسان فروش و بازرگانی این شرکت در این سایت وجود دارد. لطفاً پیش از ارتباط حتماً این مطلب را مطالعه بفرمایید.

تفاوت انار دانه سیاه یا دان قرمز

برای تولید کنسانتره انار از انواع انار دان سیاه و دان قرمز استفاده می کنیم. تفاوت این انارها عمدتاً در طعم آنها می باشد. انارهای دان سیاه طعم ملس و عمدتاً انار دان قرمز طعم شیرینی دارد.

نکته بسیار حائظ اهمیت نیز در این می باشد که کنسانتره انار پارس فراور در تولید به صورت جداسازی هسته و عدم شکست انجام می شود. بنابراین تلخی و رنگ نامتعارف تیره در کنسانتره انار پارس فراور دیده نمی شود.

بازار فروش انار توری آب گیری

قیمت کنسانتره انار

جهت تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور هر ساله از انواع انار ایران تولید کشاورزان استفاده می کند. انار توری نامی است که کشاورزان به دلیل استفاده از بسته بندی توری بر آن می نهند. بسته بندی از جمله مسایل هزینه بردار برای کشاورزان است و در این ده سال سابقه تولی توری بهترین بسته بندی جهت حمل عمده  در کانتینر تا کارخانه تولید کنسانتره میوه شرکت پارس فراور می باشد.

کشاورزان انار توری خود را به کارخانه سپرده و از فروش آن کسب مال می کنند.

قیمت کنسانتره انار پارس فراور نیز با توجه به خرید انار تازه هر سال تعیین می شود.

صادرات کنسانتره انار ایرانی به ترکیه و روسیه

قیمت کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار ایرانی چند سالی است که مشتریان بسیاری نیز پیدا کرده است. از جمله دلایل این امر خواص آنتی اکسیدانی بالا عصاره کنسانتره انار است. بسیاری از کشورها از داشتن میوه انار محروم هستند. کشورهای ترکیه و روسیه به دلیل اعمال تحریم های بازرگانان ایرانی فرصت های بسیار خوبی به دست آورده اند تا جهت مدیریت خرید کنسانتره انار صادراتی در دنیا فعالیت نمایند.

صادرات کنسانتره انار به سایر کشورهای زیر نیز در حال بارگیری می باشد. این مشتریان به صورت ماهانه درخواست قیمت کنسانتره انار و صدور پرفرما دارند:

  • ارمنستان
  • اوکراین
  • کره جنوبی
  • ازبکستان
  • تاجیکستان
  • کانادا
  • بلغارستان

خط تولید کنسانتره انار در شرایط تولیدی کاملاً استاندارد طراحی شده برای آب گیری و تغلیظ انار با هدف حفظ رنگ و طعم طبیعی انار اقدام به تولید می کند.

قیمت بشکه ای عمده کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

در صورتی که یک بازرگان اقدام به خرید کنسانتره انار می کند حداقل ۲۰ تن خرید کنسانتره انار صادراتی به صورت بشکه ای خواهد داشت. قیمت بشکه ای کنسانتره انار صادراتی با احتساب هزینه خرید بشکه و کیسه اسپتیک و پالت چوبی است. از آنجا که بار به صورت پالت شده بارگیری می شود، می توان خرید کنسانتره انار پارس فراور را با قیمت گمرک شده سفارش انجام داد.

صادرات کنسانتره انار به صورت مستقیم از کارخانه

قیمت کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار پارس فراور نیز به صورت مستقیم از انبار و سردخانه شرکت انجام می شود. مشتریان توجه داشته باشند که صادرات کنسانتره انار برای مقاصد دور و طلانی حتماً در شرایط یخچالی باید انجام شود.

شما می توانید با مشخصات مشتری اصلی خود اقدام به دریافت پرفرما صادراتی کنید. قیمت کنسانتره انار به صورت Ex-work, FOB, FCA, CPT قابل عقد قرارداد می باشد.

فروش کنسانتره انار اسپتیک و حمل کانتینری

جهت خرید و فروش کنسانتره انار از آنجا که در کیسه اسپتیک با ظرفیت ۲۶۵ کیلوگرم تولی شده است باید حمل و نقل آن به صورت بشکه ای و در ماشین های کانتینری چادری و یا یخچالدار انجام شود. کنسانتره انار به روش اسپتیک تولید می شود و بسیاری از مشتریان برای حمل آن به سایر کشورها می توانند اقدام نمایند.

قیمت کنسانتره انار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انار صادراتی

قیمت کنسانتره انار صادراتی

کنسانتره انار صادراتی در کشور ایران دارای قیمت مناسب و مورد قبولی بوده و می …

کنسانتره ایران