بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انار / قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

امتیاز ما
امتیاز ما
بازرگانان محترم بهترین قیمت کنسانتره انار صادراتی پارس فراور را می توانند از این سایت اینترنتی استعلام نمایند. پیش از خرید قیمت کنسانتره انار و شرایط حمل و نگهداری را با مشاوران فروش مجموعه به صورت جامع مشورت نمایید. سال جدید تولید انار در پیش است، با آفر ویژه خرید کنسانتره انار نمایید.

تفاوت انار دانه سیاه یا دان قرمز

برای تولید کنسانتره انار از انواع انار دان سیاه و دان قرمز استفاده می کنیم. تفاوت این انارها عمدتاً در طعم آنها می باشد. انارهای دان سیاه طعم ملس و عمدتاً انار دان قرمز طعم شیرینی دارد.

نکته بسیار حائظ اهمیت نیز در این می باشد که کنسانتره انار پارس فراور در تولید به صورت جداسازی هسته و عدم شکست انجام می شود. بنابراین تلخی و رنگ نامتعارف تیره در کنسانتره انار پارس فراور دیده نمی شود.

بازار فروش انار توری آب گیری

قیمت کنسانتره انار

جهت تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور هر ساله از انواع انار ایران تولید کشاورزان استفاده می کند. انار توری نامی است که کشاورزان به دلیل استفاده از بسته بندی توری بر آن می نهند. بسته بندی از جمله مسایل هزینه بردار برای کشاورزان است و در این ده سال سابقه تولی توری بهترین بسته بندی جهت حمل عمده  در کانتینر تا کارخانه تولید کنسانتره میوه شرکت پارس فراور می باشد.

کشاورزان انار توری خود را به کارخانه سپرده و از فروش آن کسب مال می کنند.

قیمت کنسانتره انار پارس فراور نیز با توجه به خرید انار تازه هر سال تعیین می شود.

صادرات کنسانتره انار ایرانی به ترکیه و روسیه

قیمت کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار ایرانی چند سالی است که مشتریان بسیاری نیز پیدا کرده است. از جمله دلایل این امر خواص آنتی اکسیدانی بالا عصاره کنسانتره انار است. بسیاری از کشورها از داشتن میوه انار محروم هستند. کشورهای ترکیه و روسیه به دلیل اعمال تحریم های بازرگانان ایرانی فرصت های بسیار خوبی به دست آورده اند تا جهت مدیریت خرید کنسانتره انار صادراتی در دنیا فعالیت نمایند.

صادرات کنسانتره انار به سایر کشورهای زیر نیز در حال بارگیری می باشد. این مشتریان به صورت ماهانه درخواست قیمت کنسانتره انار و صدور پرفرما دارند:

  • ارمنستان
  • اوکراین
  • کره جنوبی
  • ازبکستان
  • تاجیکستان
  • کانادا
  • بلغارستان

خط تولید کنسانتره انار در شرایط تولیدی کاملاً استاندارد طراحی شده برای آب گیری و تغلیظ انار با هدف حفظ رنگ و طعم طبیعی انار اقدام به تولید می کند.

قیمت بشکه ای عمده کنسانتره انار صادراتی پارس فراور

در صورتی که یک بازرگان اقدام به خرید کنسانتره انار می کند حداقل ۲۰ تن خرید کنسانتره انار صادراتی به صورت بشکه ای خواهد داشت. قیمت بشکه ای کنسانتره انار صادراتی با احتساب هزینه خرید بشکه و کیسه اسپتیک و پالت چوبی است. از آنجا که بار به صورت پالت شده بارگیری می شود، می توان خرید کنسانتره انار پارس فراور را با قیمت گمرک شده سفارش انجام داد.

این در حالی است که در پایان شهریور هستیم و با نزدیکی به فصل جدید تولید کنسانتره انار، بار فعلی با کیفیت و انقضا دو ساله به صورت آفری و با قیمت فوق العاده مشمول تخفیف شده است.

قیمت کنسانتره انار را می توانید با اطمینان خرید از یک مرکز معتبر و بدون تقلب در تولیدات انجام دهید. کنسانتره انار با قیمت های خیلی پایین از مراکز نامعتبر جای شک و شبهه شما را باید برانگیزد.

صادرات کنسانتره انار به صورت مستقیم از کارخانه

قیمت کنسانتره انار

صادرات کنسانتره انار پارس فراور نیز به صورت مستقیم از انبار و سردخانه شرکت انجام می شود. مشتریان توجه داشته باشند که صادرات کنسانتره انار برای مقاصد دور و طلانی حتماً در شرایط یخچالی باید انجام شود.

شما می توانید با مشخصات مشتری اصلی خود اقدام به دریافت پرفرما صادراتی کنید. قیمت کنسانتره انار به صورت Ex-work, FOB, FCA, CPT قابل عقد قرارداد می باشد.

این در حالی است که قیمت کنسانتره سیب نیز برای خرید کنسانتره میوه صادراتی بسیار جذاب در نظر گرفته می شود. بشکه کنسانتره میوه معمولاً برای صادرات به صورت نو و دربدار و به صورت پالت شده در نظر گرفته می شود.

قیمت هر تن کنسانتره سیب در سال ۱۴۰۱، ۱۱۰۰ دلار در نظر گرفته می شود.

کنسانتره انار پارس فراور امروزه در کشورهای آسیای شرقی و همچنین سایر کشورهای اروپایی نیز قابل خرید عمده شده است.

فروش کنسانتره انار اسپتیک و حمل کانتینری

جهت خرید و فروش کنسانتره انار از آنجا که در کیسه اسپتیک با ظرفیت ۲۶۵ کیلوگرم تولی شده است باید حمل و نقل آن به صورت بشکه ای و در ماشین های کانتینری چادری و یا یخچالدار انجام شود. کنسانتره انار به روش اسپتیک تولید می شود و بسیاری از مشتریان برای حمل آن به سایر کشورها می توانند اقدام نمایند.

در صورتی که کنسانتره انار اسپتیک نباشد رنگ و طعم آن پس از بارگیری های کانتینر و کشتی و در مسیر های بارگیری صادراتی به شدت نزول خواهد کرد.

قیمت کنسانتره انار

کاربرد کنسانتره میوه در کارخانه آب میوه سازی شما بعنوان یک ماده اولیه ارگانیک بسیار حائظ اهمیت است. با خرید عمده کنسانتره میوه می توان بسیاری از نوشیدنی های بدون گاز و گازدار را به صورت بطری شیشه ای، پت تتراک انجام داد.

انجام کارهایی که برای تولید آب میوه نیازمند ارائه یک کار با کیفیت است از مواد اولیه عرضه شده پیشرفته در شرکت پارس فراور قابل دسترسی شده است. رویای تولید یک نوشیدنی سالم خوشمزه و بی نظیر را در ایران و سایر کشورها در بیشترین ظرفیت در نظر گرفته ایم.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع کنسانتره میوه

فروش کنسانتره انار ارومیه

فروش کنسانتره انار ارومیه مانند دیگر شهر ها و استان های کشور از راه های …

کنسانتره ایران