بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انار / قیمت فروش تولید کننده کنسانتره انار در سال ۱۳۹۹

قیمت فروش تولید کننده کنسانتره انار در سال ۱۳۹۹

به عنوان یک خریدار کنسانتره میوه صادراتی جهت خرید و فروش کنسانتره میوه به سایر کشورها، قیمت فروش تولید کننده کنسانتره انار در سال ۱۳۹۹ برای شما اهمیت ویژه ای دارد. جهت اطلاع با ما همراه باشید.

کنسانتره میوه چیست و یک کنسانتره میوه خوب چه ویژگی ای دارد ؟

برای مشتریانی که حتی کنسانتره میوه را خرید کرده اند و در این حوزه با سابقه محسوب می شوند، این سؤال مطرح می شود که کنسانتره میوه چیست و یک کنسانتره میوه خوب چه ویژگی ای دارد ؟

همواره به یاد داشته باشید، انواع کنسانتره میوه بر اساس طعم آنها دارای ویژگی های کیفی متفاوتی می باشند.

به عنوان مثال کنسانتره انگور سفید که اسید تارتارات آن گرفته شده باشد و رنگ شفافی داشته باشد و مشخصه های فنی آن مطابق با استاندارد باشد بهترین کنسانتره انگور سفید است.

این در حالی است که کنسانتره انار خوب پس از داشتن طعم طبیعی باید عدد رنگ یا کالر بیشتر از یک داشته باشد و Turbidity یا شفافیت آن برای بریکس ۱٫۵ حداکثر ۱ باشد.

شما می توانید آنالیز کنسانتره میوه مد نظر خود را پیش از خرید از کارشناسان بازرگانی و فروش این سایت دریافت کنید.

باید بدانید که کارخانه های تولید کنسانتره میوه زیادی شاید اقدام به تولید کنسانتره انار کنند، اما منبع فروش کنسانتره انار این سایت کارخانه تولید کننده کنسانتره انار به صورت تخصصی است و این خط تولید کنسانتره انار صرفاً جهت تولید کنسانتره انار طراحی شده است.

شناسایی کارخانه های تولید کننده کنسانتره میوه

تولید کننده کنسانتره انار

پیش از خرید اطمینان از کیفیت تولید و عرضه محصولی با کیفیت از سوی فروشنده برای یک خریدار اهمیت زیادی دارد. یک مشتری خاص می داند که باید خرید تخصصی از مرکزی تخصصی داشته باشد.

شرکت پارس فراور در گروه صنعتی ویژه محصول انار، انواع انار با کیفیت سال را جهت تولید و فروش کنسانتره انار درجه یک ، شناسایی و برای تولید و فراوری سفارشات مشتریان در نظر می گیرد.

تیمی متخصص از کارشناسان تغذیه و همچنین مجرب در تولید محصولی با کیفیت برای شما در نظر گرفته شده اند.

کارخانه های تولید کننده کنسانتره میوه عمدتاً انواع کنسانتره میوه را در برنامه تولید دارند ؛ به صورت فصلی و برنامه تولید خط تولید کنسانتره میوه خود با هدف کمینه کردن زمان توقف تولید ، اقدام به تولید کنسانتره میوه می کنند.

کارخانه های تولید کننده کنسانتره میوه در ایران

از آنجا که فهمیدیم کنسانتره میوه های خاصی جهت تولید نیاز به خط تولید تخصصی دارند، شرکت پارس فراور مطابق با متد تولید کنسانتره میوه خاص مد نظر مشتریان در همکاری قراردادی با قیمت کنسانتره میوه تمام شده مقرون به صرفه مشتریان خود اقدام به رعایت کیفیت تولید کنسانتره میوه می کند.

کارخانه های تولید کننده کنسانتره میوه در ایران که برای مشتریان شرکت پارس فراور همکاری دارند در شهرهای زیر واقع شده اند:

  • کنسانتره میوه یزد
  • کنسانتره میوه اصفهان
  • کارخانه کنسانتره ارومیه
  • کنسانتره انار نی ریز
  • کنسانتره انار ساوه
  • کنسانتره پرتقال شمال
  • کنسانتره زرشک قائن

خط تولید کنسانتره انار در ایران

یکی از بهترین کنسانتره میوه های جهان را شرکت پارس فراور با خط تولید کنسانتره انار در ایران تولید و به فروش می رساند.

خط تولید کارخانه تولید کنسانتره انار طراحی شده توسط شرکت سوئیسی بوده و اختصاصاً جهت آب گیری انار و حفظ هسته انار به صورت مجزا در نظر گرفته شده است.

علت تیرگی و یا بالا بودن NTU برخی کنسانتره انار های سایر شرکت ها نیز همین می باشد که هسته انار را در مرحله آبگیری می شکنند و طعم و رنگ آن به گس و تیرگی بیشتر متمایل می شود.

تولید کنندگان کنسانتره میوه و پوره میوه که با هدف کسب سودآوری حداکثری کار می کنند، چندان به کیفیت اهمیتی نمی دهند و بسیاری از مشتریان تازه وارد را با حساسیت کمی قبول سفارش می کنند.

فروشندگان کنسانتره انار بسیاری نیز که در حجم فروش کمتر از تناژ هدف دارند قیمت پایین تری از رقبا بدهند؛ با تهیه کنسانتره انار با کیفیت شرکت های متخصص این حوزه کنسانتره انار با اختلاط آب را ارائه می دهند. راهی جز این برای عرضه با قیمت پایین تر نیست!

پس بهتر است که به جای تهیه با هر قیمتی، کنسانتره انار با کیفیت با قیمت معقول را تهیه کنید.

قیمت کنسانتره انار واقعی در خرید با حجم بالاتر برای یک فروش مستقیم از کارخانه کنسانتره انار ممکن است که از سود کمتر در نظر گرفته باشد و این معقول است.

قیمت واقعی کنسانتره انار اصل چیست؟

تولید کننده کنسانتره انار

فروش کنسانتره انار صادراتی با بسته بندی بشکه ۲۶۵ کیلوگرمی برای مشتریان انجام می شود. آنالیز کنسانتره انار شرکت پارس فراور نیز در زیر قابل دانلود می باشد:

آنالیز کنسانتره انار شرکت پارس فراور

قیمت فروش کنسانتره انار شرکت پارس فراور نیز در ابتدا فصل تولید تعیین می شود. مشتریان گرامی می توانند پیش از خرید عمده کنسانتره انار، پیش نویس قرارداد و آنالیز را مطالعه فرمایند و سپس برای خرید اقدام کنند.

فروش کنسانتره میوه های شرکت پارس فراور با نظر هیأت مدیره و با قیمت ارائه شده آنها انجام می شود.

تولید کننده کنسانتره انار

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انار صادراتی

فروش کنسانتره انار صادراتی اسپتیک

سالانه فروش کنسانتره ی انار به صورت انبوه به کشور های صورت می گیرد و …

کنسانتره ایران