بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انگور / قیمت کنسانتره انگور سفید ارومیه در سال ۱۳۹۹

قیمت کنسانتره انگور سفید ارومیه در سال ۱۳۹۹

شرکت پارس فراور در سال ۱۳۹۹ اقدام به تولید کنسانتره میوه های تابستانه و پاییزه کرده است. قیمت کنسانتره انگور سفید ارومیه این شرکت در این سال افزایشی اندکی داشته است که تحت تأثیر افزایش قیمت انگور سفید و سایر هزینه های تولیدی است.

فروش انواع کنسانتره میوه های شرکت پارس فراور در این سایت اینترنتی به صورت عرضه مستقیم از کارخانه انجام می شود.

تولید کنندگان کنسانتره میوه را بهتر بشناسید

قیمت کنسانتره انگور

تولید کنندگان کنسانتره میوه برای فصل تولید کنسانتره میوه هزینه های زیادی را در قالب سرمایه گذاری تولید انجام می دهند. هزینه خرید نقدی میوه تازه از کشاورزان بزرگترین چالش یک تولید کننده است.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه نیز در صورت خرید مستقیم از کارخانه به صورت رقابتی عرضه می شود.

شرکت پارس فراور از تولید کنندگان کنسانتره میوه های مشهور و پر درخواست می باشد. برخی از انواع کنسانتره میوه های پر فروش این شرکت در زیر آمده است:

 • کنسانتره سیب
 • کنسانتره انگور سفید
 • کنسانتره انگور قرمز
 • کنسانتره آلبالو
 • کنسانتره خرما
 • کنسانتره انار
 • کنسانتره هویج
 • کنسانتره پرتقال
 • کنسانتره لیمو ترش

کنسانتره میوه هایی که اصطلاحاً خنثی می باشند برای تولیدات نوشیدنی و مواد غذایی طعم دار ارگانیک بسیار مناسب هستند. قیمت کنسانتره انگور نیز با توجه به شیرینی طبیعی که دارد و بازار صادرات کنسانتره میوه آن نیز جذاب می باشد در سال ۱۳۹۹ تعیین شده است.

مشتری گرامی این مطلب را بخوانید و پس از آن جهت مشاوره و خرید با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید.

کنسانتره انگور چیست

قیمت کنسانتره انگور

سؤال تازه واردان در صنعت غذا این است که کنسانتره انگور چیست ؟

کنسانتره انگور حاصل تغلیظ شده آب انگور سفید و قرمز است که با نام کنسانتره انگور سفید و کنسانتره انگور قرمز به فروش می رسد.

تولید کنسانتره انگور نیز در انتهای فصل تابستان و زیاد شدن برداشت انگور سفید انجام می شود. قیمت خرید انگور برای تولید کننده بسیار حائظ اهمیت است.

خط تولید کنسانتره میوه شرکت پارس فراور در حوزه کنسانتره انگور سفید، انواع کنسانتره انگور سفید بدون اسید تارتارات و کنسانتره انگور سفید با اسید تارتارات را تولید می کند.

خرید آب انگور طبیعی برای مشتریان نهایی ما که مردم هستند بسیار اهمیت دارد. صادرات کنسانتره انگور سفید نیز به کشور روسیه از طریق بازرگانی شرکت پارس فراور انجام می شود.

قیمت کنسانتره میوه در سال ۱۳۹۹

قیمت کنسانتره انگور

در سال ۱۳۹۹ با توجه به افزایش قیمت نهاده های کشاورزی منجر به افزایش قیمت میوه تازه شد. این موضوع سبب افزایش قیمت کنسانتره میوه در سال ۱۳۹۹ شده است. در حال حاضر مشتریان برای خرید کنسانتره میوه به صورت عمده با قیمت جدید اقدام می کنند چرا که قطعاً بهترین فصل خرید کنسانتره میوه فصل تولید می باشد.

قیمت هر کیلو کنسانتره میوه با توجه به بریکس ۶۵ آن برای هر تولید کننده محصولات دیگر نیاز به محاسبه قیمت تمام شده دارد. شما مشتری گرامی می توانید پیش از خرید با کارشناسان فروش و بازرگانی ارتباط بگیرید.

کنسانتره میوه در ایران قیمت بالایی ندارد. تورم بالا موجب می شود سایر هزینه های تولیدی یک کشاورز در عمل آوری میوه تازه آن افزایش یابد.

فروش کنسانتره میوه جهت تولید کنندگان نوشیدنی و لواشک

از مهم ترین مشتریان ما در حوزه فروش کنسانتره میوه و پوره میوه تولید کنندگان نوشیدنی ها و لواشک ها می باشند. شرکت نوشیدنی ساز با خرید کنسانتره میوه سیب و فرموله کردن آن با سایر کنسانتره میوه ها یک نوشیدنی سالم و انرژیک را به دست مردم می رساند. فروش کنسانتره میوه خارجی نیز در برخی طعم های زیر جهت تولیدات مشتریان انجام می شود:

 • کنسانتره آناناس
 • کنسانتره لیچی
 • کنسانتره کرن بری
 • کنسانتره بلوبری
 • کنسانتره انبه
 • کنسانتره لیمو ترش
 • کنسانتره پرتقال
 • کنسانتره گواوا

خریدار کنسانتره میوه دقت نماید که بهترین کنسانتره میوه های تولیدی کارخانه کنسانتره سازی پارس فراور با استانداردهای تولید جهانی انجام می شود. قیمت کنسانتره انگور سال ۱۳۹۹ تعیین شده است و برای خرید کنسانتره انگور شانی ، عسگری ، ریش بابا و … می توانید با شماره تماس درج شده در این سایت ارتباط بگیرید.

قیمت کنسانتره انگور

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

خرید کنسانتره انگور

خرید کنسانتره انگور برای آبمیوه

خرید کنسانتره انگور برای آبمیوه از طرق مختلف صورت می گیرد و شما می توانید …

کنسانتره ایران