بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انار / تولید کننده کنسانتره انار صادراتی شفاف و ابری

تولید کننده کنسانتره انار صادراتی شفاف و ابری

شرکت تولید کننده کنسانتره انار در این سایت بهترین و مرغوب ترین انواع انار فصل ایران را برای تولید محصول خود استفاده کرده است. شما جهت اطلاع از کیفیت کنسانتره میوه صادراتی شفاف و ابری (cloudy) این شرکت می توانید پیش از خرید اطلاعات مفیدی کسب کنید.

بزرگترین کارخانه کنسانتره ارومیه شرکت پارس فراور

شرکت های زیادی امروزه در حوزه فراورده های میوه ای فعالیت دارند. در این زمینه رعایت کیفیت محصول تولید شده و توان رقابت در برابر رقبا و تولیدکنندگان داخلی و خارجی بسیار اهمیت دارد.

شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور از سال ۱۳۹۱ فعالیت تجاری و تولیدی خود را در زمینه افشره های میوه ای با امگان سنجی دقیق مناطق مستعد میوه های قطب این محصول در ایران آغاز کرد.

بهترین انار مناطق مختلف ایران اعم از شهرهای زیر می باشد:

  • یزد
  • شیراز
  • گناباد
  • ساوه
  • قزوین
  • ارومیه
  • اصفهان

اما هر ساله با توجه به تغییر اقلیم و حساس بودن محصول انار آب گیری یا اصطلاحاً انار توری، شرکت با استراتژی کسب بازارهای جهانی و رقابت قیمتی از مجموعه کارخانجات خود در نقطه سر به سری اقدام به تولید و فروش می کند.

کارخانه کنسانتره ارومیه شرکت پارس فراور فعال ترین واحد صنعتی این مجموعه می باشد و هر ساله انواع کنسانتره میوه مرغوب ایرانی را تولید نموده و همچنین اقدام به واردات کنسانتره میوه و پوره میوه مورد نیاز کشور می کند.

پخش عمده کنسانتره انار شیرین و ملس

تولید کننده کنسانتره انار

این شرکت با توجه به شناخته شدن امروز در سراسر کشور، به صورت عمده اقدام به پخش کنسانتره انار شیرین و ملس به صورت مستقیم می کند.

مشتریان داخلی شرکت پارس فراور که از همکاران محترم در حوزه آب میوه سازی، نوشیدنی سازی، بستنی سازی، شکلات سازی، شربت سازی و سیروپ و … هستند؛ کیفیت کنسانتره انار متفاوتی را درخواست دارند و با توجه به شناخت مخاطبان هر ساله انواع این کنسانتره انار را به فروش مستقیم می رساند.

انواع کنسانتره انار با کیفیت و قیمت مورد درخواست مشتری

اما برای اطلاع از انواع کنسانتره انار دسته بندی کلی زیر را در نظر داشته باشید:

  • کنسانتره انار شفاف
  • کنسانتره انار کلودی یا ابری

البته اگر بخواهیم تخصصی تر به انواع کنسانتره انار اشاره کنیم باید آنالیز شرکتی کنسانتره میوه را برای شما در زیر ارائه کنیم. این آنالیز مربوط به بهترین کنسانتره انار صادراتی شرکت پارس فراور است:

آنالیز کنسانتره انار شرکت پارس فراور

عمده فروشی کنسانتره انار برای شرکت های تولیدی آب میوه

تولید کننده کنسانتره انار

با توجه به اینکه یک شرکت آب میوه سازی برای تولید محصولات نوشیدنی خود نیاز به مقدار زیادی از کنسانتره میوه دارد، ما قیمت عمده فروشی را با تحفیف خوبی نیز در نظر گرفته ایم که از این نظر در بین تولیدکنندگان کنسانتره انار منحصر به فرد می باشد.

هم اکنون تولید کننده کنسانتره انار شرکت پارس فراور برای شرکت های تولیدی آب میوه شرایط فروش ویژه ای در نظر گرفته است.

کارخانه کنسانتره انار شرکت پارس فراور، هر ساله با ظرفیت تولید فصلی ۳۰٫۰۰۰ تن آماده صادرات کنسانتره انار و فروش به شرکت های داخلی است.

شرکت های تولید کننده کنسانتره میوه که قصد همکاری جهت صادرات نیز دارند از پل ارتباطی شرکت پارس فراور می توانند استفاده کنند.

طرز تهیه آب انار با کنسانتره میوه طبیعی

بسیاری از کسبه محترم در حوزه فعالیت نوشیدنی ها، برای اطلاع از طرز تهیه آب انار با کنسانتره میوه طبیعی شرکت پارس فراور سؤال دارند.

مطابق با استاندارد ملی ایران، از ترکیب کنسانتره میوه با بریکس ۶۵ به نسبت ۳ تا ۴ برابر با آب می توان آب انار طبیعی به دست آورد.

این مقدار در تولید سایر فراورده ها مانند بستنی و … با فرموله کردن توسط مشتریان به دست می آید.

فروش کنسانتره انار درجه یک

اگر قصد خرید و فروش کنسانتره انار درجه یک دارید، باید بدانید که انار مورد استفاده در کنسانتره انار شرکت پارس فراور با حساسیت کارشناسان خرید کنسانتره میوه این شرکت انجام می شود.

قیمت کنسانتره انار شرکت پارس فراور نیز در انواع موجود از طریق ارتباط گرفتن با مدیران بازرگانی و فروش امکان پذیر است.

خریدار کنسانتره انار بشکه ای با وزن خالص ۲۶۵ کیلوگرم بهترین قیمت کنسانتره انار تولید داخل را از شرکت پارس فراور استعلام خواهد کرد.

البته هوشیار باشید که عده ای از عدم اطلاع مشتری استفاده کرده و آب انار NFC ما را که دارای غلظت پایین تر و قیمت ارزان تر است به نام کنسانتره انار به فروش می رسانند.

کارخانه تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور

تولید کننده کنسانتره انار

کارخانه تولید کنسانتره انار شرکت پارس فراور، با کارشناسی متخصصین باتجربه این حوزه سالهاست انتخاب می شود.

انارکاران محترم سالانه برای ارسال انار مرغوب خود اولین گزینه خود که بعنوان تولید کننده کنسانتره انار معتبر و خرید نقدی می شناسند، شرکت پارس فراور است. قیمت خرید انار از باغدار در همان سال و به روز مشخص می شود.

این مجموعه با سرمایه گذاری مشترک طرفین سایر شرکت های خارجی امروزه قوی ترین شرکت در تولید، فروش و صادرات انواع کنسانتره میوه است.

همچنین ما از همکاری در فروش کنسانتره انار صادراتی سایر بازرگانی های همکار استقبال می کنیم.

تولید کننده کنسانتره انار

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انار صادراتی

فروش کنسانتره انار صادراتی اسپتیک

سالانه فروش کنسانتره ی انار به صورت انبوه به کشور های صورت می گیرد و …

کنسانتره ایران