بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره کیوی / فروش کنسانتره کیوی جدید قیمت فوق العاده

فروش کنسانتره کیوی جدید قیمت فوق العاده

فروش کنسانتره کیوی که نسل جدیدی از مشتقات میوه کیوی می باشد، مدتی است در ایران قابلیت تولید انبوه پیدا کرده است. قیمت فوق العاده مناسب کنسانتره کیوی با فرمولاسیون جدید تولید ایران قابلیت تجاری سازی پیدا کرده است. همانطور که می دانید میوه کیوی سرشار از ویتامین ث است و از آن به بمب ویتامین ث یاد می کنند که تأثیر آن در درمان بیماری های سرماخوردگی کمتر از مسکن ها نیست. با این وجود داشتن آنزیم گزنده در کیوی موجب می شود تا مصرف کنندگان این میوه به صورت مستقیم و یا فراورده در تعداد زیاد آن ناتوان باشند. این آنزیم ها در معده حل می شوند اما در هنگام خوردن موجب خارش گلو می شوند.

اما تأثیرات بسیار زیاد کنسانتره کیوی در ترقیق سازی جریان خون به خاطر تأثیر کاهندگی بر سطح گلیسیرید خون موجب کاهش ابتلا به سکته های قلبی در مصرف کننده و فروش کنسانتره کیوی در ارقام تجاری بالایی می شود. البته باید یادآوری کرد قیمت کنسانتره کیوی نیز در سفارشات عمده به حجم سفارش و میزان اقتصادی بودن حاشیه سود در کنار تهیه مواد اولیه آن بستگی دارد.

تولید کنسانتره کیوی

تولید کنسانتره کیوی در حال حاضر در ایران در حجم بسیار بالایی قابلیت تجاری سازی نیز دارد. همچنین از اثرات ضد سرطانی کیوی در تولید ترکیبات الکلی جدیدی نیز می توان استفاده کرد. به نوعی تأثیرات هایپر نوشیدنی های تخمیری کنسانتره کیوی شاید از محصولات هایپر موجود در بازار کنسانتره و آبمیوه های فعلی به مراتب چندین برابر گیراتر نیز باشد که در حال برنامه ریزی جهت تولید انبوه است.

تولید کنسانتره کیوی

کنسانتره میوه در ایران بازار بسیار پر سود و رونقی برای کشور است و در صنعت آبمیوه سازی ۲۰ سالی است انقلابی شده و بسیاری از تولیدکنندگان آبمیوه و فراورده های میوه ای را آسوده خاطر کرده است. کنسانتره میوه هایی مانند کنسانتره انار، کنسانتره سیب، کنسانتره انگور، کنسانتره آلبالو، کنسانتره زرشک و … از انواع جذاب و با کیفیت کنسانتره صادراتی ایران به سایر کشورهاست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره کیوی

قیمت فروش مناسب تولید کنسانتره کیوی

کیوی هر ساله در ایران با کیفیت صادراتی تولید می شود و در دسترس خریداران …

کنسانتره ایران