بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره آلبالو / کارخانه کنسانتره آلبالو تولید کارمزدی میکند

کارخانه کنسانتره آلبالو تولید کارمزدی میکند

کارخانه کنسانتره آلبالو سازی های زیادی در ایران از ابتدای فصل تابستان شروع به تولید به صورت کارمزدی می کنند. انواع آلبالو مشهد و ارومیه در تناژ بالا تولید می شود و برای طول سال انبار می شود. کنسانتره آلبالو انواع چندان متفاوتی ندارد، آنچه اهمیت تولید یک کنسانتره میوه آلبالو ایرانی را دارد، داشتن رنگ و در عین حال طعم خالص آلبالو و عدم اختلاط در آن است. امری که این روزها توسط عده ای سودجو استفاده می شود و آن اختلاط کنسانتره آلبالو با انواع رنگ و طعم مشابه است.

کارخانه کنسانتره آلبالو

یک کارخانه کنسانتر آلبالو در تولید سالانه خود برای مقادیر قابل توجهی از سفارشات خود توان تأمین دارد. پروسه تبدیل آلبالو به کنسانتره و سپس آب آلبالو که شامل دم گیری هسته گیری و سپس آبگیری و … است باعث شده است تا تولید کنسانتره میوه آلبالو تنها در کارخانه تولید کنسانتره توجیه اقتصادی داشته باشد. شفافیت و میزان بریکس و عیار تولیدی از جمله معیارهای کیفی مورد نظر یک تولیدکننده و خریدار کنسانتره میوه آلبالو می باشد.

برخی کارخانه تولید کنسانتره میوه:

  • کارخانه کنسانتره توحید شاهرود
  • کارخانه شهد ایران
  • کارخانه اروم آدا

فروش کنسانتره آلبالو

خواص کنسانتره آلبالو

برخی خواص کنسانتره آلبالو که بسیاری از کارشناسان تغذیه و پزشکان به آن اذعان دارند در ذیل آورده شده است تا با اطمینان بیشتر جامعه را به مصرف مستمر این فراورده ترش خوشمزه سوق دهیم:

  1. بهبود و ریکاوری پس از تمرین
  2. مبارزه با التهابات و دردهای آرتروزی
  3. کاهش ورم های موضعی عضلانی
  4. تقویت ایمنی بدن
  5. تنظیم سوخت و ساز بدن و سوزاندن چربی خون و چربی زیر پوستی
  6. بهبود و تنظیم ساعات خواب نرمال بدن
  7. پیشگیری از سرطان

خواص کنسانتره آلبالو

خرید کنسانتره آلبالو

خرید کنسانتره آلبالو از محصولات بسیار مورد استقبال صنایع تبدیلی مختلف میوه ای در ایران و دنیاست، سفارشات عمده برای انواع کنسانتره میوه بسیار مورد استقبال بازارهای نوشیدنی است.

علت اینکه بریکس کنسانتره میوه آلبالو متفاوت است، نوع آلبالو به کار رفته در آنهاست. شاید بریکس آلبالو منطقه خراسان در برخی نژادها بیشتر از انواع آلبالو منطقه غرب و آذربایجان شرقی و غربی است. بسیاری از میوه های تابستانه در بهترین کنسانتره سازی های ایران قابل تولید و تبدیل به کنسانتره هستند.

خرید کنسانتره آلبالو

فروش کنسانتره آلبالو

بسیاری از نمایندگی های پخش در شهرهای مختلف که برای آبمیوه سازی ها و شرکتهای تازه تأسیس به تأمین مواد اولیه مشغولند، می توانند فروش کنسانتره آلبالو را نیز به صورت ساختار نمایندگی ما اقدام کنند. برای سفارشات عمده از ۵۰۰ کیلوگرم تا چندین کانتینر و سفارشات صادرات کنسانتره میوه میتوانید اقدام به ثبت سفارش کنید و پس از انجام پرداخت و زمان بارگیری، در مرز بار صادرات خود را تحویل و ترخیص کنید.

فروش کنسانتره آلبالو

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

کنسانتره آلبالو

خرید کنسانتره آلبالو در ایران

کنسانتره آلبالو به دلیل کاربرد های فراوانش در تولید گروهی از صنایع غذایی، بسیار مورد …

کنسانتره ایران