بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / پوره سیب / فروش پوره سیب درختی فله و اسپتیک صادراتی

فروش پوره سیب درختی فله و اسپتیک صادراتی

شرکت پارس فراور با توجه به تولید برای مشتریان صادراتی ، هر ساله فروش پوره سیب درختی در بسته بندی فله و اسپتیک را برای مشتریان داخلی نیز ارائه می کند. در صورتی که جهت تأمین مواد اولیه کارخانه تولیدی خود نیاز به پوره میوه دارید این مطلب را بخوانید.

تولید پوره سیب درختی مورد نیاز کارخانه جات صنایع غذایی

در شرکت پارس فراور هر ساله برای تولید پوره سیب درختی از پایان فصل بهار اقدام به خرید سیب درختی از کشاورزان و شروع تولید پوره سیب می شود. کارخانه جات صنایع غذایی بسیاری امروزه برای خرید انواع پوره میوه خود سفارشات عمده خود را از شرکت پارس فراور خرید می کنند.

پوره سیب درختی با بریکس طبیعی و یا تغلیظ شده برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است.

پوره سیب طبیعی با بریکس ۱۲ – ۱۴ به روش سرد تولید شده است و برای بسیاری از شرکت های تولیدی انواع نان های صنعتی ، شیرینی پزی ، شکلات سازی ، پخت نان و … مورد استفاده است.

یکی از بهترین میوه های تابستانه مورد نیاز صنایع غذایی سیب درختی است. ایران به عنوان قطب تولید سیب درختی در جهان نیز شناخته شده است.

اما تولید و فروش پوره سیب درختی ارزش افزوده بیشتری برای مشتریان داشته است.

پوره سیب بریکس طبیعی

فروش پوره سیب

پوره سیب که با بریکس طبیعی و به روش سرد تولید شده است رنگ شفافی دارد و گرانروی پایین تری به نسبت پوره سیب با بریکس تغلیظ شده ۳۶ – ۳۸ دارد.

در تولید لواشک و شیرینی و نان بسیار گزینه مناسبی بعنوان شیرین کننده ارگانیک مورد استفاده قرار می گیرد.

پوره سیب طبیعی پارس فراور در بسته بندی کیسه اسپتیک با وزن خالص ۲۲۰ کیلوگرم جهت خرید عمده مشتریان ارائه می شود.

پوره سیب تغلیظ شده با بریکس ۳۸

پوره سیب بریکس ۳۸ مرسوم ترین و پر فروش ترین پوره میوه در میان تمامی محصولات شرکت پارس فراور است. این پوره در دما ۴۰-۶۰ درجه سانتی گراد پخت می شود و به بریکس بالاتری می رسد. همین امر موجب شیرین تر شدن و افزایش وسکوزیته آن می شود.

بهترین پوره سیب تغلیظ شده با بریکس ۳۸ پارس فراور در این سایت فروش کنسانتره میوه و پوره میوه به صورت بسته بندی بشکه ۲۲۰ کیلوگرمی عرضه می شود.

از آنجا که کارخانجات و مشتریان شرکت پارس فراور برای خرید با قیمت مناسب اقدام به همکاری عمده می کنند، بازرگانی این شرکت نیز قیمت های فوق رقابتی را برای مشتریان در نظر می گیرد.

پوره های میوه تولیدی شرکت پارس فراور با مرغوب ترین کیفیت تولید و بسته بندی در نظر گرفته شده اند. صادرات پوره میوه های زیر از این شرکت نیز سالانه ارزآوری بسیار مناسبی دارد:

 • پوره هلو سفید
 • پوره هلو زعفرانی
 • پوره سیب درختی
 • پوره توت فرنگی
 • پوره طالبی
 • پوره کیوی
 • پوره زردآلو
 • پوره آلو

شما می توانید با دریافت فاکتور رسمی این شرکت خرید پوره میوه مطمئنی را تجربه کنید.

فروش پوره میوه به صورت عمده

فروش پوره سیب

شاید برای بسیاری از مشتریان این سؤال مطرح شود که چرا تنها فروش عمده پوره میوه در این سایت مطرح شده است؟!

در پاسخ باید مخاطبان و مشتریان این حوزه را مورد شناسایی قرار داد. مشتریان در کارخانه های تولید شیرینی ، شکلات ، بستنی ، روکش شکلات ، لواشک ، مربا ، مارمالاد و … حجم تولید انبوهی دارند. از این جهت قیمت مناسب و رقابتی و افزایش حجم خرید عمده مشتریان باعث سودآوری منطقی و معقول این شاخه از تولید صنایع غذایی و افشره ای شده است.

شرکت پارس فراور به عنوان اولین شرکت مادر تخصصی در حوزه میوه جات صنعتی و فراوری شده امروزه بیشترین حجم از مبادلات خرید و فروش عمده پوره میوه ، کنسانتره میوه و میوه خشک را جهت ایجاد ارزش افزوده بیشتر در کشاورزی ایران در استراتژی خود دارد.

پالپ پرتقال ، دایس هلو ، کراش آناناس

فروش پوره سیب

همچنین در این حوزه شرکت پارس فراور مخاطبانی برای تولید نوشیدنی های پالپ دار و دارای تکه های میوه و همچنین مرباسازی و مارملاد سازی و نکتار و … جذب نمود. جهت تأمین نیازمندی های این حوزه شرکت پارس فراور توانست انواع فراورده های زیر را در انواع داخلی و وارداتی به صورت ععمده تأمین کند:

 • پالپ پرتقال ایرانی
 • پالپ پرتقال وارداتی
 • دایس هلو ایرانی
 • دایس هلو وارداتی
 • کراش آناناس وارداتی

این محصولات را مشتریان با دریافت فاکتور رسمی شرکتی و با داشتن تاریخ مصرف معتبر و نشان شرکتی تولیدکننده معتبر آن دریافت می کنند.

خرید و فروش عمده پوره سیب فله و اسپتیک

فروش پوره سیب

قیمت خرید و فروش عمده پوره سیب درختی فله و اسپتیک از شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور به صورت مستقیم و بدون واسطه در شرایط آنلاین سایت بازار کنسانتره میوه ایران ارائه می شود.

در هفته ویژه به مناسبت جشنواره ویژه ماه مبارک رمضان تحفیف ویژه برای کنسانتره سیب و پوره سیب در نظر گرفته شده است. همچنین در صورتی که قصد صادرات پوره سیب به کشور دیگری را دارید می توانید با مشاوران فروش و بازرگانی ارتباط گرفته و از انواع پوره میوه صادراتی و شرابط فروش آن اطلاع یابید.

بشکه فلزی ۲۳۰ کیلوگرم و بسته بندی کیسه اسپتیکی برای پوره سیب در نظر گرفته شده است. فروش پوره سیب درختی با قیمت مناسبی برای مشتریان و خریداران پوره میوه در نظر گرفته شده است.

فروش پوره سیب درختی با بریکس ۳۸ برای خرید عمده شما در نظر گرفته شده است و در سال بیش از ۳۰۰۰ تن قابلیت خرید و فروش عمده آن ممکن شده است.

فروش پوره سیب

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

خرید پوره سیب درختی ایرانی مرغوب با بریکس ۴۰

خرید پوره سیب درختی مرغوب در این سایت با بهترین قیمت و با کیفیت عالی …

کنسانتره ایران