بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / پوره توت فرنگی / خرید کنسانتره توت فرنگی یا پوره توت فرنگی؟

خرید کنسانتره توت فرنگی یا پوره توت فرنگی؟

خرید کنسانتره توت فرنگی را بسیاری از آبمیوه سازان معتبر ایران علاقمند هستند. اما شاید برای شمای تولیدکننده آبمیوه نیز پیش آمده باشد که کنسانتره توت فرنگی یا پوره توت فرنگی را برای تولیدات خود استفاده کنم؟! کلیات موضوع در دریافت خواص این میوه است و از آن به پادشاه میوه ها یاد می شود اهمیت دارد.

پروسه تولید کنسانتره توت فرنگی و پوره آن اگرچه متفاوت از یکدیگر هستند، اما اهمیت موضوع جایی است که تبدیل کنسانتره به آبمیوه برای یک آبمیوه ساز بسیار راحت تر است در حالیکه برای یک تولیدکننده کنسانتره و پوره میوه، تولید پوره توت فرنگی هزینه کمتر و قیمت کمتری دارد.

خرید کنسانتره توت فرنگی

تولید کنسانتره توت فرنگی که چندان پروسه پیچیده ای نیست، به نسبت تولید کنسانتره این میوه آسانتر و خروجی آن به عقیده یک کنسانتره و پوره ساز در مورد پوره آن بیشتر مورد تأیید است چرا که کمتر در پروسه تغییرات میوه قرار می گیرد.

از این بابت یک تولیدکننده سایر محصولات و فراورده های نوشیدنی گازدار و بدون گاز برای شروع تولید یک محصول آبمیوه ای معیارهای متفاوتی را در نظر دارد که قطعاً مهمترین موضوع داشتن یک فرمولاسیون منحصر به فرد برای آن تولیدکننده است.

این فرمولاسیون از یک مهندسی محصول با توجه به طعم و کیفیت کنسانتره و یا پوره میوه حاصل می شود.

امروزه می توان گفت بیش از ۸۰ درصد محصولات آبمیوه ای موجود در بازار از فراوری فراورده های کنسانتره میوه و پوره میوه به دشت می آید که عمر بیشتر و کیفیت مشابه آبگیری میوه تازه را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
کنسانتره ایران