بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره خرما / خرید کنسانتره خرما رنگ بری شده بشکه ای

خرید کنسانتره خرما رنگ بری شده بشکه ای

شرکت پارس فراور تولید کننده و صادرکننده انواع کنسانتره میوه و پوره میوه جهت همکاری بازرگانی های محترم اعلام همکاری می کند. شما می توانید جهت خرید کنسانتره خرما رنگ بری شده بشکه ای با انجام خدمات گمرکی و پلمپ در مبدأ اقدام نمایید. کنسانتره خرما طبیعی یک کنسانتره خرما رنگبری نشده است.

بزرگترین مقصد کنسانتره خرما شرکت های روسیه می باشند که بازرگانی های همکاری که مشتری واقعی و تعهد در پرداخت ارزی دارند می توانند با شماره تماس همکاران فروش ارتباط بگیرند. کنسانتره خرما در کیسه اسپتیک بارگیری نهایی می شود و با کانتیرن معمولی چادری نیز برای مقاصد صادرات کنسانتره میوه نیز قابل حمل هستند.

انواع کنسانتره خرما

خرید کنسانتره خرما

پیش از اقدام به بازاریابی اطلاعات زیر را از انواع کنسانتره خرما داشته باشید:

  • کنسانتره خرما رنگ بری نشده (سیاه رنگ)
  • کنسانتره خرما رنگ بری شده
  • کنسانتره خرما دوبار رنگ بری شده

مشتریان گرامی لازم است بدانید پایه قیمت کنسانتره خرما رنگ بری نشده می باشد و سایر انواع با انجام هزینه و روشن تر کردن رنگ کنسانتره خرما قابل انجام است.

شکلات سازی ها و کیک سازی و شیرینی پزی ها از مشتریان پر و پا قرص خرید کنسانتره خرما هستند.

شما می توانید آنالیز کنسانتره خرما تولید شرکت پارس فراور را از لینک زیر دریافت کنید. بریکس کنسانتره خرما تولیدی این شرکت خوش نام ۷۰ می باشد.

آنالیز مشخصات فنی کنسانتره خرما پارس فراور

قیمت کنسانتره خرما پارس فراور

خرید کنسانتره خرما

قیمت کنسانتره خرما همانطور که گفته شد بر پایه تولید کنسانتره خرما رنگ بری نشده با رنگ اصلی خرما جنوب ایران است. شرکت پارس فراور تولید کنسانتره خرما را در ارومیه با خرما جنوب انجام می دهد. خرما شیره داری که برای تولید کنسانتره خرما انتخاب می شود توسط مسؤول خرید تأیید می شود و خرما پس از شست و شو و تغلیظ به کنسانتره خرما یا قند خرما تبدیل می شود.

قیمت روز کنسانتره خرما به دلیل سفارشات بالا بر اساس خرید خرما تازه آن محاسبه و اعلام می گردد، لذا متشریان گرامی که قصد خرید کنسانتره خرما دارند لطفاً پیش از خرید نهایی با کارشناسنان فروش و بازرگانی ارتباط بگیرند.

فروش عمده کنسانتره خرما

خرید کنسانتره خرما

خرما در ایران با حجم انبوهی تولید می شود و دلیل آن متصل شدن کشاورزان به صنعت تولید فراورده بسیار ارگانیک این محصول است. از آنجا که خرما محصول اقلیم خشک ایران است، خواص ارگانیک بسیاری نیز دارد. فروش عمده کنسانتره خرما نیز در انواع رنگ بری شده و رنگ بری نشده به صورت بشکه ای و در کیسه های اسپتیک عایق انجام می شود.

جهت استعلام وزن خرید سفارش خود از کارشناسان فروش و بازرگانی درخواست پیش فاکتور محصول نمایید.

کارخانه تولید کنسانتره خرما صنعتی

خرید کنسانتره خرما

کارخانه تولید کنسانتره خرما یک واحد صنعتی است که خط تولید این مجموعه تمام استیل بوده و از نظر شرایط تولید بهداشتی در بالاترین سطح رعایت نکات بهداشتی است. خط تولید کنسانتره خرما و کنسانتره میوه این مجموعه دارای دستگاه تغلیظ می باشد که قلب تپنده این مجموعه تولیدی است.

مشتریان گرامی می توانند جهت خرید کنسانتره خرما کارخانه شرکت پارس فراور با کارشناسان بازرگانی و فروش این شرکت ارتباط بگیرند.

لازم به ذکر است از آنجا که از کنسانتره خرما به عنوان یک محصول شیرین کننده در صنعت غذا استفاده می شود، هیچگونه افزودنی در آن مورد استفاده نمی باشد.

تفاله کنسانتره خرما

تفاله کنسانتره خرما حاصل آبگیری خرما و فیلتراسیون است، خرماهایی که پوست شده و خشک شده و هسته آن در این فیلتراسیون دور ریز می شود و پس از دپو جهت خوراک دام فروخته می شود.

تفاله کنسانتره خرما یکی از پر بازده ترین افاله ها در افزایش شیرآوری دام های شیرده می باشد.

هرساله مشتریان برای خرید تفاله خرما به صورت عمده اقدام می کنند. از آنجا که قیمت تفاله خرما و سایر میوه ها نیز بسیار پایین می باشد، خرید ها در حجم بیش از ۲۰ تن ثبت می شوند.

پودر هسته خرما

یکی از محصولات جدید و پر خاصیت این روزها پودر هسته خرما است. شرکت پارس فراور در یکی دیگر از واحدهای صنعتی تولید خود اقدام به تولید پودر هسته خرما کرد و این محصول از بازخورد خوبی از مشتریان به وجود آمد.

خرید کنسانتره خرما و سایر فراورده های جانبی آن با ارئه فاکتور رسمی شرکت پارس فراور جهت تولیدکنندگان ارائه می شود.

خرید کنسانتره خرما

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان کنسانتره خرما

معرفی تولیدکنندگان کنسانتره خرما

تولیدکنندگان کنسانتره خرما، مرغوب ترین خرماها را از جنوب ایران تهیه کرده و برای فروش …

کنسانتره ایران