بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / پوره زردآلو / قیمت خرید و فروش پوره زردآلو

قیمت خرید و فروش پوره زردآلو

آیا می دانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش پوره زردآلو با چه کسی باید تماس بگیرید؟ آیا می دانید در این موقع از سال چه مقدار پوره زردآلو برای خرید و فروش موجود است؟ آیا به دنبال تهیه پوره زردآلو به صورت تازه و با کیفیتی جهت تولید فرآورده های نوشیدنی خوش طعم و ارگانیک هستید؟

ایران که میوه های تابستانه بسیار خوبی دارد هر ساله یکی از پایگاه های تولید فرآورده های میوه ای جذابی چون زردآلو است.

زردآلو که از تیره میوه‌های تک هسته ای می باشد مانند آلو در فصل تابستان برداشت می‌شود. از آنجا که بافت گوشت این میوه مرغوبیت خوبی برای تولید پوره میوه دارد، هر ساله این فرآورده را میتوان در ایران با قیمت مناسبی تهیه کرد. فروش پوره زردآلو و تبدیل به سایر فراورده های میوه ای سود خوبی دارد.

پوره زردآلو

قیمت خرید پوره میوه

قیمت خرید پوره میوه تابع قیمت خرید میوه و کارمزد تولید آن در کارخانه های کنسانتره سازی و پوره سازی است. انواع زردالو های شیرین در ایران گزینه مناسبی برای این کارخانه ها هستند تا در فصل گرم تابستان با قیمت مناسبی آنها را خریداری کرده و پس از طی فرایند پوره گیری عمر نگهداری این میوه پرخاصیت .

خوش‌طعم را بالا ببرند. انواع پوره میوه بین یک تا دو سال قابلیت نگهداری دارند. البته شرایط نگهداری انواع پوره میوه و همچنین کنسانتره میوه سردخانه ای می باشد. بسته بندی های فله ای پوره میوه در بشکه های فلزی کیسه های اسپتیک می باشد. از پوره زردآلو در طول ماههای مختلف سال برای تولید انواع آبمیوه ها، دسرها، ژله ها، روکش بستنی ها و غیره می توان استفاده کرد.

خرید پوره میوه

خرید پوره میوه

قیمت فروش پوره میوه

قیمت فروش پوره میوه در انواع پوره سیب، پوره هلو، پوره زردآلو، پوره انبه و غیره جهت تولید انواع لواشک و ترشک تعیین می شود. بسیاری از لواشک های شرکتی موجود در بازار از انواع پوره میوه تهیه می شوند.

همچنین امروزه میتوان مشاهده کرد که در بازار به عنوان مثال لواشک زغال اخته از فرایند پوره گیری این میوه به دست آمده است. برای خرید پوره زردآلو در حجم عمده میتوان سفارش‌های ۱۰ تنی، ۲۰ تنی و یا بیشتر را از طریق بازرگانی هایی که شناخت مناسبی از کارخانه‌های تولیدکننده در ایران و سایر کشورها دارند استعلام نمود. با توجه به اینکه شرایط نگهداری پوره میوه سردخانه می‌باشد، حمل سفارشات صادرات پوره نیز باید با استفاده از کانتینرهای یخچالدار انجام شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت پوره زردآلو

قیمت خرید و فروش پوره میوه زردآلو

زردآلو که هر ساله در انواع واریته های رسمی و مجلسی در باغات تولید می …

کنسانتره ایران