بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
دوشنبه , مرداد ۱۴ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه

فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه

فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه جایی است که شما در آن می توانید به تولید محصولات متنوعی از تکه های میوه به صورت عمده و خرد اقدام کنید. معمولاً تولیدات محصولات نوشیدنی با تکه های میوه را با برند رانی می شناسیم اما امروزه بسیاری از آبمیوه سازان به تکنولوژی تولید نوشیدنی های با تکه های کراش میوه و پالپ میوه دست یافته اند.

پالپ پرتقال

پالپ پرتقال از جمله انواع جذاب پالپ برای یک آبمیوه ساز است تا از میکس آن با انواع کنسانتره میوه یک نوشیدنی به یاد ماندنی را برای مشتری خود در ذهن خاطره سازی کند. پرتقال مصرفی در تولید انواع پالپ پرتقال در بسته بندی های پلپم شده حلبی ضد زنگ نگهداری می شوند چرا که نباید در معرض اکسیژن قرار گیرند. آبمیوه پرتقال با پالپ پرتقال این روزها حتی در آبمیوه سازی های سطح شهر نیز قابل استفاده توسط مردم است.

پالپ پرتقال

کراش میوه

کراش میوه عبارت است از انواع تکه های میوه که در حلبهای با اوزان معمولاً ده تا ۱۵ کیلوگرمی نگهداری می شوند. کراش آناناس، دایس آلوئه ورا، دایس هلو و … از انواع فراورده های تکه میوه هستند که در تولیدات دسر و آبمیوه های شرکتی و مغازه ای قابل فروش است. بسیاری از آبمیوه سازان از ترکیب و فرموله کردن انواه دایس میوه، کراش میوه و پالپ میوه با طعم کنسانتره میوه های مشابه به نوشیدنی های جذابی می رسند. از این جمله می توان به نوشیدنی پالپدار پرتقال، نوشیدنی کراش آناناس، نوشیدنی دایس هلو، دسر با کراش میوه های انگور و بلوبری و … نام برد.

کراش آناناس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره چغندر

قیمت عمده کنسانتره چغندر قند

چغندر قند در ایران در حجم بالایی تولید می شود و برای آن مصارف دام …

کنسانتره ایران