بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه

فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه

فروشگاه پالپ میوه و کراش میوه جایی است که شما در آن می توانید به تولید محصولات متنوعی از تکه های میوه به صورت عمده و خرد اقدام کنید. معمولاً تولیدات محصولات نوشیدنی با تکه های میوه را با برند رانی می شناسیم اما امروزه بسیاری از آبمیوه سازان به تکنولوژی تولید نوشیدنی های با تکه های کراش میوه و پالپ میوه دست یافته اند.

پالپ پرتقال

پالپ پرتقال از جمله انواع جذاب پالپ برای یک آبمیوه ساز است تا از میکس آن با انواع کنسانتره میوه یک نوشیدنی به یاد ماندنی را برای مشتری خود در ذهن خاطره سازی کند.

پرتقال مصرفی در تولید انواع پالپ پرتقال در بسته بندی های پلپم شده حلبی ضد زنگ نگهداری می شوند چرا که نباید در معرض اکسیژن قرار گیرند. آبمیوه پرتقال با پالپ پرتقال این روزها حتی در آبمیوه سازی های سطح شهر نیز قابل استفاده توسط مردم است.

پالپ پرتقال

کراش میوه

کراش میوه عبارت است از انواع تکه های میوه که در حلبهای با اوزان معمولاً ده تا ۱۵ کیلوگرمی نگهداری می شوند.

کراش آناناس، دایس آلوئه ورا، دایس هلو و … از انواع فراورده های تکه میوه هستند که در تولیدات دسر و آبمیوه های شرکتی و مغازه ای قابل فروش است. بسیاری از آبمیوه سازان از ترکیب و فرموله کردن انواه دایس میوه، کراش میوه و پالپ میوه با طعم کنسانتره میوه های مشابه به نوشیدنی های جذابی می رسند.

از این جمله می توان به نوشیدنی پالپدار پرتقال، نوشیدنی کراش آناناس، نوشیدنی دایس هلو، دسر با کراش میوه های انگور و بلوبری و … نام برد.

کراش آناناس

دایس هلو زعفرانی مرغوب پارس فراور

همچنین دایس هلو مرغوبی هر ساله به صورت تولید داخلی و همچنین وارداتی در بازار ایران عرضه می شود. شرکت پارس فراور انواع دایس هلو زعفرانی زیر را در مشخصه های زیر برای مشتریان عرضه می کند:

  • دایس هلو ۱*۱
  • دایس هلو ۰٫۵ * ۰٫۵

همچنین شما می توانید تکه های میوه هلو را برای تولید در نکتار خود با کیفیت آب کشی ۵۰ درصد و همچنین ۹۰ درصد خریداری نمایید.

برای استعلام قیمت دایس هلو با مشاوران فروش و بازرگانی ارتباط بگیرید.

دایس هلو

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران