بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره توت فرنگی / سایت خرید و فروش کنسانتره توت فرنگی

سایت خرید و فروش کنسانتره توت فرنگی

کنسانتره توت فرنگی یکی از جمله محصولات پر طرفدار در بازار کنسانتره می باشد که از این جهت در این سایت خرید و فروش آن به صورت عمده انجام می گیرد.

تولید توت فرنگی در ایران سابقه چندان طولانی ندارد. این میوه در نواحی سردسیر و کوهستانی کشور به ویژه کردستان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. پس از کردستان استان خراسان در جایگاه دوم با اختلاف فاحشی از نظر حجم برداشت قرار دارد. متاسفانه به دلیل حساسیت و آسیب پذیری بافت توت فرنگی، این میوه به مدت طولانی قابل نگهداری نمی باشد و بهترین راه برای حفظ آن تبدیل آن به فراورده کنسانتره توت فرنگی است.

کنسانتره توت فرنگی

با توجه به حجم بسیار کمی از تولید این محصول در کشور و پاسخگو نبودن آن برای تمامی صنایع وابسته مانند نوشیدنی، بستنی و … هرساله مقادیر قابل توجهی از این کنسانتره از سایر کشورها مانند ترکیه به ایارن واردات می شود. این کنسانتره دارای بریکس ۶۰ را می توان مرغوب دانست. با توجه به حجم توت فرنگی داخلی باید عنوان کرد که تولید کنسانتره توت فرنگی ایرانی بیشتر به صورت سفارشی انجام می گیرد. کنسانتره های توت فرنگی معمولاً در سردخانه ها و دمای -۱۸ درجه نگهداری می شوند و در هر بشکه ۲۲۰ لیتر ظرفیت میگیرد. این فراورده تا دو  سال نیز قابل نگهداری است.

 

کنسانتره توت فرنگی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
کنسانتره ایران