بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
شنبه , اسفند ۲ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره آناناس / فروش کنسانتره آناناس و کراش آناناس تایلندی

فروش کنسانتره آناناس و کراش آناناس تایلندی

فروش کنسانتره آناناس در ایران بسیار جای کار دارد و بسیاری از آبمیوه سازان  ایرانی به دنبال خرید و فروش کراش آناناس و میکس با کنسانتره آناناس جهت تهیه آبمیوه های با تکه های میوه کنند. امروزه در بازار ایران فراورده های تایلندی کنسانتره و کراش آناناس بیشترین واردات در این حوزه را داراست.

کنسانتره میوه های زیادی امروزه در بازار تجارت فراورده های میوه ای ایران و جهان مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله انواع پر فروش آنها می توان به کنسانتره انار، کنسانتره آلبالو، کنسانتره انگور قرمز، کنسانتره انگور سفید، کنسانتره سیب، کنسانتره پرتقال، کنسانتره زرشک و … از انواع داخلی هستند. همچنین انواع کنسانتره میوه های استوایی نیز در بازار نوشیدنی های ایران به فروش می رسند. از جمله کنسانتره آناناس تایلندی که این روزها طعم بسیار دلپذیر و بازار پسندی برای تولید آبمیوه های ایرانی و خارجی ساخته است.

کنسانتره آناناس

کراش آناناس نیز با تکه کردن میوه تازه و در قوطی های ۳ کیلوگرمی به بازار عرضه می شوند. این تکه میوه ها برای تولید انواع آبمیوه و همچنین سایر فراورده های دسر و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تولید آبمیوه رانی ساوه یکی از عمده ترین خریداران کراش آناناس است که از میکس آن با انواع کنسانتره آناناس نوسیدنی های بسیار لذت بخشی تولید می شود.

قیمت فروش کنسانتره آناناس در ایران در مقایسه با برخی کنسانتره های وارداتی میوه مانند کنسانتره توت فرنگی ترکیه بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد. هر ساله و با شروع فصل جذاب آبمیوه سازی همواره یکی از بهترین نوشیدنی های بازار آبمیوه سازان را انواع نوشیدنی با طعم آناناس تشکیل می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره آناناس

بهترین قیمت فروش کنسانتره آناناس تایلندی

ایران همواره یکی از کشورهایی بوده است که بازار بسیار جذابی برای میوه های استوایی …

کنسانتره ایران