بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
دوشنبه , اسفند ۴ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره زرشک / فروش کنسانتره زرشک کارخانه ای قیمت مناسب

فروش کنسانتره زرشک کارخانه ای قیمت مناسب

فروش کنسانتره زرشک که به صورت مستقیم از کارخانه کنسانتره زرشک تهیه می شود، در بسیاری از سالها در مقایسه با هزینه خرید اولیه مواد اولیه خود قیمت مناسب بسیار خوبی دارد. البته باید متذکر شد که قیمت کنسانتره زرشک در مقایسه با متوسط قیمتی سایر نمونه های کنسانتره و پوره میوه کمی گران تر است.

همواره یکی از طعم های پر خواستار و در عین حال کم عرضه در بازار کنسانتره میوه، کنسانتره زرشک بوده است. این محصول که در ایران بیشتر به صورت تازه و یا خشک برای مصارف روی پلویی کاربرد دارد، همچنین قابلیت این را دارد که در سالهای پر عرضه این محصول به فراورده کنسانتره تبدیل شود.

قیمت کنسانتره زرشک

کارخانه کنسانتره زرشک

زرشک از محصولاتی است که چیدن آن از درخت به خاطر خاردار بودن درختچه های زرشک کمی سخت است. پس از چیدن معمولاً زرشک خاک و دم دارد که نیازمند شست و شو و آبگیری برای تهیه کنسانتره زرشک است.
کارخانه کنسانتره زرشک که در ایران به تعداد انگشتان یک دست هم نیستند به صورت تخصصی و توسط شرکت های سازنده ماشین آلات آلمانی و ایتالیایی و … پیاده سازی شده اند. وظیفه این خط تولید فراوری و آبگیری زرشک و افزایش عمر ماندگاری محصول برای مدت زمان طولانی تر است.
رنگ و میزان شفافیت از جمله معیارهای یک کنسانتره زرشک خالص و طبیعی مناسب برای بازارهای لوکس صادراتی است.

کارخانه کنسانتره زرشک

صادرات کنسانتره زرشک

با توجه به اینکه در حوزه صادرات کنسانتره میوه بسیاری شرکتها فعالیت دارند، صادرات کنسانتره زرشک نیز در کنار سایر کنسانتره میوه صادراتی قابلیت کار کردن دارد. چرا که هنوز در بسیاری از کشورهای دنیا شناختی از طعم ترش و خواص کنسانتره زرشک وجود ندارد که خود نقطه قوتی برای خریداران جهانی کنسانتره زرشک است.

صادرات کنسانتره زرشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنسانتره زرشک

کارخانه تولید کنسانتره زرشک صادراتی

تولید کنسانتره زرشک صادراتی در کارخانه های تولیدی در درجه های کیفی متفاوتای انجام می …

کنسانتره ایران