بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره میوه / ارزانترین قیمت انواع کنسانتره میوه

ارزانترین قیمت انواع کنسانتره میوه

قیمت انواع کنسانتره میوه بستگی بسیار زیادی به نوع روند تولید کنسانتره دارد. در این سایت ارزان ترین قیمت کنسانتره در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

قیمت انواع کنسانتره میوه

انواع کنسانتره میوه در دنیای صنعتی امروز کاربردهای فراوانی دارند. برای خرید کنسانتره میوه طبیعی باید به نکاتی از جمله سلامت محصول، نداشتن مواد افزودنی و کیفیت ماندگاری آن توجه داشت.

کنسانتره میوه از میوه هایی چون: سیب، پرتقال، آناناس، آلبالو، انار، لیمو، خرما و… تهیه می شود. هر کدام از این کنسانتره ها چنانچه به صورت طبیعی تولید شده باشند، از خواص و مزایای زیادی برخوردارند. فقط مهم ترین نکته عدم استفاده از میوه های نا مرغوب در تولید کنسانتره می باشد.

قیمت کنسانتره میوه

کنسانتره میوه در صنایع غذایی

امروزه برای تولید انواع مواد خوراکی اغلب طعم میوه ای را نیز در نظر می گیرند. چرا که طعم های میوه ای باب میل همه است و کمتر کسی است که خوراکی های میوه ای را دوست نداشته باشد.

گفتنی است برای طعم دهی به این خوراکی ها و یا نوشیدنی ها از کنسانتره میوه که به صورت پودری و یا عصاره می باشد، استفاده می کنند، که قیمت انواع کنسانتره میوه با توجه به کیفیت کنسانتره معین می شود.

موارد مصرف کنسانتره میوه

قیمت کنسانتره میوه

  • تهیه ی آبمیوه
  • تولید روکش بستنی
  • استفاده در مغز بستنی ها
  • تولید بستنی
  • تولید انواع مربا
  • صنایع غذایی
  • تهیه نکتار میوه
  • نوشابه های میوه ای
  • شربت
  • پوره های میوه ای

خرید عمده کنسانتره میوه

قیمت کنسانتره میوه

اغلب کنسانتره میوه پس از تولید در مخازن و بشکه هایی با سایز بزرگ نگه داری می شوند. کنسانتره ها برای حفظ ماندگاری باید در محیط خشک و خنک باشند. لذا معمولا آن ها را در سرد خانه نگه داری می کنند.

این سایت فرصتی استثنائی برای خریداران کنسانتره میوه فراهم نموده تا انواع کنسانتره میوه را به صورت تحویل سرد خانه و در تناژ عمده خریداری نمایند.

همچنین کنسانتره میوه ای با بریکس ۷۰ یکی از بهترین انواع کنسانتره میوه است که برای تهیه آن باید به مراکز معتبر کار را سپرد.

قیمت انواع کنسانتره میوه

قیمت کنسانتره میوه

کنسانتره های میوه در این سایت همگی از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردارند. لازم به ذکر است قیمت این کنسانتره ها با نظر به نوع میوه و میزان خرید محاسبه می شود. اما در هر صورت بهترین قیمت انواع کنسانتره میوه در این سایت ارائه می گردد.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

صادرات کنسانتره میوه

صادرات کنسانتره میوه انگور به روسیه

کنسانتره میوه انگور از محبوب ترین کنسانتره های میوه می باشد که صادرات آن به …

کنسانتره ایران