بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / پارس فراور / فروش کلودیفایر درجه یک ساخت چین

فروش کلودیفایر درجه یک ساخت چین

فروش کلودیفایر درجه یک ساخت چین که به تازگی به محصولات ما اضافه شده است، از انواع بسیار پر کاربرد در بازار تولیدات فراورده های نوشیدنی، آب میوه و … است. از بهترین کلودیفایر ما برای تولیدات محصولات ارگانیک خود بهره بگیرید. ظاهر شفاف محصولات شما را به ظاهری ابری و کدر تبدیل می کند.

کلودیفایر چیست؟

فرمولاسیون پودری شکلی است که با انحلال در مایعات رنگ کدری به آنها می بخشد. شما تولیدکننده نوشیدنی های مجاز می توانید جهت بهبود ظاهر محصولات تولیدی از کنسانتره میوه و سایر امولاسیون ها از آن بهره ببرید.

امروزه بهترین انواع نوشیدنی های طبیعی بازار نیز از فراورده های کلودیفایری (ابری ساز) در فرمولاسیون خود استفاده می کنند. کافی است برای تولیداتی که از انواع رنگ خوراکی، ویتامین ث، طعم دهنده ها بهره میگیرید، از انحلال کلودیفایر در آن نیز استفاده کنید.

بهترین کیفیت کلودیفایر (cloudifier) در انواع وارداتی ذیل است:

فروش کلودیفایر وارداتی

جهت ابری کردن ابمیوه های شرکتی و همچنین تولید نوشیدنی هایی که کمی رنگ باخته اند، بهتر است از ابری سازهای مرغوب که ما نماینده فروش آن در ایران هستیم استفاده کنید. فروش کلودیفایر وارداتی را در هر حجم مورد درخواست شما میپذیریم.

فروش کلودیفایر

ما با قیمت مناسب و یکسانی در سراسر ایران به فروش آن اقدام میکنیم. شما اگر تولیدکننده محصولات درجه یک ابمیوه هستید، برای یکبار باید این معجزه صنعتی را در محصولات خود امتحان کنید.

بعنوان مثال آب سیب که نوع شفاف آن برای عده ای با اطلاعات پایین که آن را غیر ارگانیک می دانند، از کنسانتره سیب تولید شده است. شما کافی است برای جلب نظر این مشتریان نیز از افزودن کلودیفایر به محصولات نوشیدنی گازدار و بدون گاز استفاده کنید.

فروش کلودیفایر گالن ۲۰ کیلوئی

معجزه این محصول را در افزایش تصاعدی فروش محصولات خود خواهید دید. میزان دز مصرف این محصول از نسبت یک در صد تا یک در هزار قابل تغییر است. انواع قابل عرضه کلودیفایر ما بصورت:

  • کلودیفایر ۲۵کیلویی پودری بسته بندی کیسه ای
  • کلودیفایر ۲۰کیلویی گالنی محصول
  • کلودیفایر کوچک قوطی محصول بعنوان نمونه

قیمت کلودیفایر

قیمت کلودیفایر آبلیمو

قیمت کلودیفایر آبلیمو که هر ساله بسیاری از خریداران آن تولیدکنندگان آبلیمو در سال هستند، در هر سال از ثبات نسبی خوبی برخوردار بوده است. انواع کلودیفایر چینی گرانتر از سایر است. اما شما با ترکیب امولاسیون لیمو، رنگ مجاز خوراکی، ویتامین ث، لرد لیمو ترش، کلودیفایر و طعم دهنده هایی مانند نعناع قادر خواهید بود به تولید نوشیدنی های جذاب امروزی چون موهیتو مبادرت کنید.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کنسانتره میوه

فروش انواع کنسانتره میوه صادراتی

فروش انواع کنسانتره میوه با اهداف صادارتی به صورت عمده صورت می گیرد. اگر قصد …

کنسانتره ایران