بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / پارس فراور / قیمت کلودیفایر مناسب آبمیوه سازی

قیمت کلودیفایر مناسب آبمیوه سازی

قیمت کلودیفایر مناسب آبمیوه سازی در ایران بصورت دسته اول و تنها برای هر کیلوگرم ۲۳٫۰۰۰ تومان در پایان سال ۹۷ تعیین شده است. این تنها اطلاعی است به مشتریان فعلی ما که قصد خرید کلودیفایر بصورت عمده و جهت آبمیوه سازی و … دارند.

همواره دانش بشری به کمک ساخت فراورده های جذابی منجر می شود. آبلیمو یا آبمیوه که از کنسانتره میوه ساخته می شود، معمولاً دارای رنگ شفافی است. حتی برخی آبلیمو های طبیعی که پس از گذر زمان، رنگشان کدر می شود، برای برگرداندن شفافیت آن می توان از انواع کلودیفایر آلمانی و یا ایرانی استفاده کرد.

کلودیفایر

تولید کلودیفایر ایرانی

چندی است تولید کلودیفایر ایرانی توسط برخی از تولیدکنندگان انجام می شود. انواع کلودیفایر ایرانی بصورت سمپل نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا در مورد محصولات خود آزمون کنند. انواع دیگری از کلودیفایرهای قابل عرضه در ذیل ارائه می شود:

  • کلودیفایر چینی
  • کلودیفایر آلمانی
  • کلودیفایر کره ای

قیمت کلودیفایر

قیمت کلودیفایر بصورت عمده

قیمت کلودیفایر که بصورت عمده به بازار تولید آبمیوه و سایر فراورده های نوشیدنی ساز عرضه می گردد، مناسب می باشد. از آنجا که انواع کلودیفایر آلمانی و کلودیفایر چینی و … قیمت بیشتری از نمونه های مشابه دخلی دارند، میتوان انواع کلودیفایر ایرانی را با قیمت مناسبتر عرضه کرد. سایر محصولات مورد نیاز فراورده های نوشیدنی ساز را در ذیل می بینید:

  • پکتین
  • آروما
  • امولاسیون
  • اسید سیتریک
  • اسید آسکوربیک

فروش کلودیفایر

خرید کلودیفایر و امولاسیون ایرانی و وارداتی

خرید انواع کلودیفایر و امولاسیون ایرانی و وارداتی برای تولیدکنندگان با کیفیت های متفاوت و قیمت های رقابتی آماده شده است. بسیاری از انواع نوشیدنی ها، شربت ها، ژله ها، شیرینی ها و … را می توان با استفاده از ترکیبات مذکور متناسب با خواسته مشتریان ارائه کرد.

کلودیفایر آبلیمو

امولاسیون ها بر پایه تولید از انواع طهم دهنده ها به دست می آیند و در نوشیدنی ها و صنایع تولیدات محلول در آب کاربرد فرمولاسیون سازی مناسبی دارند. خرید و فروش کلودیفایر و انواع امولاسیون های طعم دار در این سایت اینترنتی با قیمت مناسبی انجام می شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران