بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره میوه / انواع کنسانتره میوه ها به قیمت عمده

انواع کنسانتره میوه ها به قیمت عمده

انواع کنسانتره میوه با طعم های متقاوتی در ایران تولید می شوند که معاملات تجاری در این حوزه را به سمت قیمت عمده مناسبی برای سایر فراورده سازان مهیا کرده است. امروزه که میوه های زیادی به دلیل برداشت و پرورش غیر اصولی به ارقام درجه ۳ و … تبدیل می شوند برای تولید کنسانتره میوه بسیار سودآوری افزونی را به بار می آورند. قیمت کنسانتره در فصول مختلف سال تغییرات بسیار زیادی را به خود می بیند.
کنسانتره میوه قیمت تولید مناسبی دارد اگر خرید میوه با قیمت مناسبی انجام شود، در غیر اینصورت با افزایش چشمگیر قیمت تمام شده فراورده های میوه ای مانند آبمیوه، طعم دهنده ها، بستنی، پودر ژله و کیک و … همراه خواهد بود. قیمت تولید در فصل تولید بسیار مناسب برای خرید است، اما توان خرید پایین مرد بر نقدینگی پایین کارخانه تولید کننده نیز تأثیر گذاشته و بسیاری را برای انجام معاملات نقدی در فصول مختلف سال مردد کرده است.

صادرات کنسانتره میوه

به عنوان مثال کنسانتره سیب درختی و یا کنسانتره خرما از انواع ارزان قیمت کنسانتره محسوب می گردد چرا که تولید مواد اولیه آنها در کشور در حجم بسیار زیادی و با قیمت خرید پایینی انجام می شود. در صورتیکه برای مانند انواع کنسانتره توت فرنگی این موضوع با قیمت خرید مواد اولیه دو یا سه برابری سیب در قیمت گذاری فروش محصول انواع کنسانتره میوه نیز مؤثر است.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

کنسانتره میوه ایرانی

قیمت فروش کنسانتره آب میوه قرمز ایرانی

میوه های قرمز ایرانی مانند آلو، آلبالو، انار و … بسیار پر طرفدار هستند و …

کنسانتره ایران