بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , اسفند ۵ ۱۳۹۹
خانه / پوره میوه / خرید انواع پوره میوه وارداتی

خرید انواع پوره میوه وارداتی

پوره میوه وارداتی یکی از انواع فراورده های میوه ای است که برای نگهداری بهتر و طولانی تر آن تهیه می شود. خرید انواع پوره میوه در فصول مختلف سال انجام می گیرد.

خرید پوره میوه

برای خرید پوره میوه در انواع میوه های وارداتی و ایرانی می توانید در این سایت اینترنتی اطلاعات مفیدی از انواع میوه هایی که برای آنها تولید پوره میوه انجام می شود کسب نمایید. از آنجا که فروش عمده پوره میوه در این سایت انجام می شود بارگیری ها به صورت بشکه ای و در حجم خریدهای تناژی توجیه اقتصادی برای تولید کننده دارد. پوره میوه در شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور تولید شده است و کیفیت محصولات تأمین شده از کشاورزان مورد تأیید تیم کیفیت و تولید پوره می باشد.

خرید انواع پوره میوه

پوره مانند کنسانتره میوه برای افزایش زمان نگهداری محصول تولید می شود و در انواع میوه های که دارای آب میان بافتی کمتری هستند استفاده می شود.

پوره های میوه مانند سیب، زردآلو، هلو و … در ایران تولید می شود. برخی از پوره ها مانند سیب به خاطر حجم تولید زیاد هر ساله سیب درختی قابل توجه است، البته که حجم تولیدات پوره میوه چندان زیاد نیست.

با این وجود برای تهیه انواع نوشیدنی های متنوع و اسموتی و … می توان از پوره میوه ها استفاده کرد. در انواعی که نمونه مشابه داخلی ندارند و در واقع میوه های سایر کشورها هستند، مانند انبه از نمونه پوره و کنسانتره های وارداتی استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوره میوه جات صنعتی

فروش پوره میوه جات صنعتی

فروش پوره میوه جات صنعتی در حال حاضر در فروشگاه های لوکس سراسر کشور در …

کنسانتره ایران