بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / پوره میوه / خرید پوره میوه ارگانیک به صورت عمده مورد نیاز صنایع غذایی

خرید پوره میوه ارگانیک به صورت عمده مورد نیاز صنایع غذایی

این روزها بسیاری از صنایع غذایی از اهمیت استفاده از پوره میوه و کاربرد طعم طبیعی و خواص میوه در آن مطلع شده اند. شرکت پارس فراور جهت مشتریانی که نیازمند خرید پوره میوه ارگانیک در بسته بندی عمده می باشند؛ قیمت پایه تولید کارخانه را اعلام می کند. در این مطلب بیشتر با انواع پوره میوه و قیمت آن آشنا می شوید.

خرید انواع پوره میوه ایرانی

شما در این سایت می توانید با انواع پوره میوه ایرانی و وارداتی خارجی آشنا شوید. انواع پوره میوه با بریکس طبیعی و همچنین تغلیظ شده ارائه می شوند.

پوره میوه محصول ارگانیکی است که در کارخانه در دمای پخت و زمان پخت معینی قرار گرفته است. تمامی مواد زاید میوه و پوست آن گرفته شده است، اما از آنجا که تحت خلأ تولید شده است تمامی خواص میوه در آن حفظ شده است.

انواع پوره میوه زیر را در این سایت جستجو کنید:

 • پوره سیب
 • پوره طالبی
 • پوره توت فرنگی
 • پوره انبه
 • پوره موز
 • پوره گلابی
 • پوره هلو
 • پوره زردآلو
 • پوره خرما

خرید انواع پوره میوه اعلام شده نیز از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و بازرگانی امکان پذیر است.

قیمت پوره سیب درختی مورد نیاز لواشک سازی

خرید پوره میوه

یکی از پر فروش ترین و پر تیراژ ترین انواع پوره میوه پوره سیب درختی است. پوره سیب درختی برای صنایع بسیاری از جمله لواشک سازی و مرباسازی به صورت عمده انجام می شود. خرید پوره میوه نیز در این کارخانه ها که ماده اصلی تولیدی به شمار می رود به دلیل قیمت پوره سیب پایین به نسبت سایر پوره میوه ها به صورت نقد انجام می شود.

پوره سیب برای مشتریان در انواع زیر قابل تولید می باشد:

 • پوره سیب تغلیظ شده با بریکس ۳۶ – ۳۸ به صورت فله
 • پوره سیب تغلیظ شده با بریکس ۳۸ – ۴۰ به صورت فله
 • پوره سیب تغلیظ شده با بریکس ۳۶ – ۳۸ اسپتیک
 • پوره سیب با بریکس طبیعی ۱۰ – ۱۲ به صورت اسپتیک
 • پوره سیب با بریکس طبیعی ۱۰ – ۱۲ به صورت فله

قیمت پوره توت فرنگی ایرانی و وارداتی اسپتیک

خرید پوره میوه

پوره توت فرنگی در تولید انواع بستنی ، روکش بستنی ، لواشک ، ترافل ، تافی میوه ای ، اسموتی ، مربا ، مارمالاد و … به کار برده می شود. شاید شما نیز از تولیدکنندگان صنایع نام برده باشید که نیاز به توسعه و تولید محصولی جدید در فصول مختلف سال باشید.

با ما ارتباط بگیرید و از قیمت پوره توت فرنگی ایرانی و وارداتی اسپتیک بشکه ای با وزن ۲۳۰ کیلوگرم به روز اطلاع یابید و ثبت سفارش کنید.

خرید پوره گلابی در تابستان سال ۹۹

همچنین یکی از انواع پوره میوه خاص در صنعت غذا و خوراکی ، پوره گلابی است. در تابستان سال ۹۹ خرید پوره گلابی به صورت سفارشی از بهترین گلابی کمپوتی با رنگ شفاف ارائه می شود.

مشتریانی که می توانند به صورت قراردادی اقدام به خرید نمایند با کارشناسان فروش و بازرگانی ارتباط مستقیم برقرار کنند و اقدام به عقد قرارداد کنند.

پوره گلابی در بسته بندی بشکه ۲۲۰ کیلوگرم و در کیسه اسپتیکی ۵ لایه ارائه می شود.

فروش پوره موز هند از بهترین برند تولیدی

خرید پوره میوه

در شرکت پارس فراور بسیاری از مشتریان ما نیاز به پوره موز و پوره انبه دارند. فروش پوره موز هند در سال ۹۹ برای مجموعه پارس فراور یکی از استراتژی های اصلی در جهت حمایت از تولیدکننده گان صنعت غذا می باشد.

پوره موز و پوره انبه به دلیل خرید نقدی در بازرگانی خارجی شرکت پارس فراور به صورت روزانه اعلام فروش می شود.

مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام قیمت پوره موز با کارشناسان فروش و بازرگانی در لحظه ارتباط بگیرند.

برای خرید پوره میوه ها به صورت عمده کافی است مقدار سفارش خود را و محل تحویل بار را به اطلاع کارشناسان فروش و بازرگانی برسانید.

بهترین پوره میوه ارگانیک یعنی چه ؟!

خرید پوره میوه

پوره میوه ارگانیک تعریف های متفاوتی دارد. اگر ادعا کنیم که میوه استفاده شده در آن ارگانیک بوده است شاید بنظر شما گزاف باشد، اما در مورد قراردادهای بیش از صد تن خرید پوره میوه می توان به صورت سفارشی انواع پوره میوه را به صورت کاملاً ارگانیک از منشأ میوه تولیدی توسط کشاورزان به صورت تضمینی مهیا کرد.

بهترین پوره میوه ارگانیک اما در مرحله تولید و بدون افزودنی تولید می شود. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از ارسال یک بار صادرات پوره میوه به کشور دیگری آنالیز آزمایشگاهی آن کیفیت متفاوت و حتی حاکی از افزودن ساکاروز غیر طبیعی به آن داشته باشد.

در کارخانه تولید کنسانتره میوه پارس فراور برای هیج کدام از محصولات کنسانتره میوه و پوره میوه افزودنی استفاده نمی شود.

جدا از مرحله پرس بوخر که به صورت حلزونی میوه ها چرخ و خمیر می شوند، سایر مراحل تحت تولید اتومات است و امکان دخالت دست و افزودن هر افزودنی غیر ممکن است.

سعی کنید به هر قیمتی ارزان خرید نکنید؛ هر ارزانی ای بی دلیل نیست.

فروش پوره سیب با بریکس طبیعی

خرید پوره میوه

شما می توانید برای فروش پوره سیب با بریکس طبیعی در فصل تولید با ما ارتباط بگیرید. در یکی از کارخانه های شرکت پارس فراور برای شما اقدام به تولید پوره سیب با بریکس طبیعی بدون گرمادهی می کنیم.

این محصول دارای گران روی بیشتری در مقایسه با سایر پوره سیب های تغلیظ شده بازار می باشد.

خرید پوره سیب تغلیظ شده

همچنین اگر در شرکت خود نیاز به خرید پوره سیب تغلیظ شده دارید، می توانید برای خرید پوره سیب با بریکس ۳۶ -۳۸ و یا ۳۸ – ۴۰ اقدام نمایید. پوره سیب تغلیظ شده دارای ساختار سفتی است که به ویژه در صنعت لواشک سازی بسیار کاربرد دارد.

اگر می خواهید لواشک توت فرنگی تولید کنید از فرمولاسیون ترکیبی پوره سیب تغلیظ شده و توت فرنگی ما استفاده کنید. برندهای مطرحی از این فرمولاسیون استفاده می کنند. خرید پوره سیب و قیمت پوره توت فرنگی فوق العاده برای کارخانه تولیدکننده نیز یک برد مهم تلقی می شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

پوره میوه

صادرات مستقیم انواع پوره میوه

صادرات پوره میوه در انواع و اقسام نمونه های مختلف به طور مستقیم از پایتخت …

کنسانتره ایران