بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , شهریور ۱۷ ۱۴۰۰
خانه / کنسانتره خرما / فروش کنسانتره خرما با کیفیت صادراتی

فروش کنسانتره خرما با کیفیت صادراتی

فروش کنسانتره خرما که یکی از فراورده های بسیار مفید است که امروزه با توجه به حجم برداشت خرما بسیار زیاد در ایران توجیه اقتصادی نیز دارد. با این پتانسیل فروش این محصول با کیفیت صادراتی قابل عرضه می باشد. آیا از قیمت روز فروش کنسانتره خرما و همچنین کیفیت آن اطلاعات کافی دارید؟

خرما

خرما از نخل به دست می آید؛ گیاهی است از تیره تک‌ لپه‌ای و گرمسیری که از آن با نام ارگانیک ترین میوه یاد می شود، چرا که در پرورش گیاه آن هیچگونه کود و سموم دفع آفات استفاده نمی شود. پیش از اینکه خرما به شهددار شدن برسد آن را با نام های مختلفی مانند خارک و … می نامند.

کنسانتره خرما

کنسانتره خرما از شهد بدست آمده از خرما که تمامی خواص خرما در آن موجود میباشد استحصال می شود. کنسانتره خرما در طی فرایند ویژه استخراج میشود که با سایر روشهای سنتی که بر پایه حرارت دادن و پخت میباشند متفاوت است و در مراحل شفافسازی و فیلتراسیون هم مواد غیر محلول و نیمه محلول بیشتری از آن تصفیه میگردد و هیچگونه ماده نگهدارنده و افزودنی مجاز و غیر مجاز به آن اضافه نخواهد شد. لذا کلیه مواد مفید، ویتامین ها، مواد معدنی، رنگدانه ها و آنتی اکسیدان خرما در آن حفظ می گردد.

 

کنسانتره خرما

از کنسانتره خرما در تهیه؛

  • شربت های خرما و تولید انواع شیر خرما، ماستهای طعمدار، خامه خرما، شیر کاکائو، شیر قهوه و …
  • صنایع نوشیدنی مانند تولید انواع ماء الشعیر، نوشابه گازدار زیرو و لایت، نوشابه انرژی زا، انواع شربت و آب میوه و …
  • صنایع آرد و نان شامل شیرینی، شکلات، بیسکویت، نان صنعتی، کیک، کلوچه و… استفاده میشود.

خواص کنسانتره خرما

متخصصان طب سنتی از خواص کنسانتره خرما در تقویت حافظه و پیشگیری از پوسیدگی دندان، تقویت عملکرد قلب و خونسازی و … می توان نام برد. البته باید از کالری بسیار خوب آن نیز یاد کنیم به نوعی که مصرف ۳تا ۵ عدد خرما در هر وعده غذایی نیاز فعالیت نرمال فکری یک روز را تأمین می کند و برای مسلمانان به همین جهت مصرف خرما در افطار و سحر توصیه شده است. بسیاری از انواع کنسانتره میوه هستند که در صارف آبمیوه سازی این روزها بسیار مورد استقبال عوام مردم نیز قرار گرفته اند. البته از انواع پوره سیب نیز در تولید لواشکهای طعمدار استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کنسانتره

سایت اینترنتی خرید و فروش کنسانتره خرما

خرما که خواص بسیار زیادی دارد و کالری بالا آن موجب شده است تا از …

کنسانتره ایران