بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره میوه / خرید کنسانتره میوه در تبریز بصورت رسمی

خرید کنسانتره میوه در تبریز بصورت رسمی

آیا میدانید برای خرید کنسانتره میوه در تبریز چگونه باید ثبت سفارش کنید؟ آیا میدانید انواع کنسانتره میوه در طول سال به صورت رسمی در تبریز عرضه می‌شود؟ خرید مشتریان خارجی برای انواع کنسانتره در تبریز صورت می‌گیرد و این موجب شده تا کیفیت تولید کنسانتره میوه در تبریز بسیار بالا باشد.

تقریباً بیست سال است در ایران که صنعت آبمیوه سازی فرایند تولید بسیار آسان تری پیدا کرده است. در گذشته برای تولید آبمیوه باید در همان فصل از سال که میوه تازه آن موجود بود اقدام به آبگیری میوه تهیه آب آن میوه مبادرت می گشت. اما در ۲۰ سال اخیر بشر با دستیابی به تکنولوژی کنسانتره سازی میوه توانسته است با حفظ خواص و ویتامین های موجود در میوه انواع میوه جات را برای مدت طولانی تری به صورت کنسانتره نگهداری کند. به عنوان مثال ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیب در دنیا است.

خرید کنسانتره میوه

خرید کنسانتره میوه

منطقه آذربایجان شرقی یکی از عمده تولیدکنندگان انواع میوه های تابستانه و پاییزی است. از این جهت در این استان کارخانجات بسیاری به تولید کارمزدی کنسانتره میوه، پوره میوه، آروما میوه، طعم دهنده میوه و … می پردازند. از این جهت تبریز به عنوان مرکز استان آذربایجان شرقی یکی از مراکز توزیع عمده فرآورده های کنسانتره میوه می باشد کسانی که به صورت عمده به تجارت و خرید کنسانتره میوه و پوره میوه اقدام می‌کنند، لازم است بدانند کیفیت مرغوب کنسانتره میوه در منطقه آذربایجان شرقی و تبریز قابل قبول بوده و تولیدات با کیفیت فراورده های میوه ای باعث شده تا سایر کشورها نیز برای صادرات کنسانتره میوه به صورت واسطه و یا مستقیم و رسمی از کارخانجات اقدام کنند. بازرگانی های بسیاری نیز در ایران هستند که حوزه محصولات خود را در مورد تجارت بین الملل مشمول کارخانجات کنسانتره سازی میوه نیز کرده اند. قیمت کنسانتره میوه در ایران با توجه به وفور برخی محصولات مانند سیب، انگور، زرشک، انار، زردآلو، هلو و … باعث شده تا نوسان کمتری به نسبت سایر حوزه‌ها داشته باشد. سفارشات عمده خرید کنسانتره میوه در بسته بندی های بشکه ۲۶۵ کیلوگرمی و در بسته بندی های طرح اسپتیکی، اسپتیکی و یا غیر اسپتیک برای مشتریان عرضه می شود.

کنسانتره میوه

از آنجا که در فرآیند کنسانتره سازی آب میان بافتی میوه از آن گرفته شده است؛ ماندگاری محصول افزایش پیدا می‌کند اما شرایط نگهداری کنسانتره میوه در دمای زیر صفر می باشد. هر چه میوه در منطقه با اقلیم خشک تر پرورش یافته باشد ماندگاری و دوام یک کنسانتره میوه آن نیز طولانی تر خواهد بود. از این جهت طول عمر نگهداری یک کنسانتره زرشک تا ۵ سال و انواع پوره زردآلو تا یک سال یا یک سال و نیم می باشد.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

صادرات کنسانتره میوه

صادرات کنسانتره میوه انگور به روسیه

کنسانتره میوه انگور از محبوب ترین کنسانتره های میوه می باشد که صادرات آن به …

کنسانتره ایران