بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / پالپ پرتقال / قیمت خرید و فروش پالپ پرتقال ایرانی و خارجی

قیمت خرید و فروش پالپ پرتقال ایرانی و خارجی

حتماً برای شما تولید کننده نوشیدنی این درخواست خرید برای پالپ میوه جهت تولید نکتار پالپ دار وجود دارد. در این مطلب به قیمت فروش پالپ پرتقال ایرانی و خارجی می پردازیم.

فروش پالپ پرتقال

مرکبات میوه هایی هستند که ساختار پالپی دارند. با از هم پاشیدن ساختار پالپی آب مرکبات قابل استحصال است. اما اینکه پالپ پرتقال را در کنسانتره و نوشیدنی آب میوه و مرکبات ترکیب کنیم دو مزیت دارد. اول اطمینان مشتری از اینکه ما به جذب خواص میوه توسط بدون وی نیز اهمیت می دهیم و دوم اینکه خاص تر از سایر نوشیدنی های معمولی بازار است.

معنی پالپ چیست ؟

فروش پالپ پرتقال

پس فهمیدیم که معنی پالپ چیست و چطور با در کنار هم قرار گرفتن پالپ های مرکبات یک میوه کامل از آن را خواهیم داشت. عمدتاً بیشترین مرکبات پالپ دار شناخته شده در دنیا به انواع زیر مربوط می شود:

  • پالپ پرتقال
  • پالپ لیمو ترش
  • پالپ گریپ فروت
  • پالپ لیمو شیرین
  • پالپ نارنگی
  • پالپ پشن فروت
  • پالپ نارنج
پالپ میوه را در فرایندی مجزا از کنسانتره گیری تولید و در بسته بندی های مجزایی برای خرید پالپ میوه سفارش گیری می کنیم.

خرید مطمئن پالپ میوه و مرکبات

از آنجا که فرایند تولید پالپ میوه ایرانی و وارداتی مجزاست و کیفیت و آبدار بودن پالپ ها اهمیت زیادی نیز برای مشتریان دارد باید بدانید که در هر بسته بندی ۷۰ درصد محتویات پالپ میوه و مابقی کنسانتره آن میوه می باشد.

پس خرید و فروش پالپ پرتقال و سایر انواع مرکبات در این سایت با اطمینان کامل از سوی مشتریان همراه است.

فروش پالپ میوه ایرانی و خارجی با قیمت مناسب شرکتی

فروش پالپ پرتقال

فروش پالپ میوه ها با صدور فاکتور رسمی برای مشتریان انجام می شود. انواع پالپ پرتقال زیر جهت فروش اعلام می شوند:

  • پالپ پرتقال ایرانی
  • پالپ پرتقال وارداتی (چینی)
  • پالپ پرتقال برزیلی

در حال حاضر شما می توانید انواع پالپ پرتقال ایرانی و چینی را خرید نمایید.

تولید نکتار پالپ دار پرتقال با ترکیب کنسانتره پرتقال و پالپ پرتقال

مشتری عمده در مورد خرید پالپ پرتقال عمدتاً به دنبال تولید نکتار پالپ دار پرتقال هستند. در این نوشیدنی خوشمزه و لذیذ در فصول سرد و گرم می توان از ترکیب انواع کنسانتره پرتقال و پالپ پرتقال بهره برد.

میکس کنسانتره پرتقال و پالپ پرتقال نیاز به تثبیت کننده ندارد و ساختار معلق در آب برای نوشیدنی پالپ دار به دست می آید. البته که بسیاری از تولیدکننده ها نکتار پالپ دار را در بسته بندی های قوطی فلزی پر می کنند.

پاسخ به سؤال کنسانتره میوه چیست را که بارها در این سایت داده ایم. کنسانتره میوه نیز در واقع آب میوه طبیعی است که تغلیظ شده تا در مدت زمان طولانی تری در شرایط سردخانه ای قابل نگهداری باشند.

پالپ پرتقال یعنی چی و چطور می توان آن را تهیه کرد

فروش پالپ پرتقال

پالپ پرتقال یعنی چی و اصلاً پالپ پرتقال چیست ؟ در فرایندی مبتنی بر تکنولوژی سانتریفیوژی پالپ های پرتقال از هم جدا می شوند. در این فرایند آسیبی به ساختار بادکنکی پالپ ها وارد نمی شود و یک پالپ میوه سالم در بسته بندی های حلبی ۸ کیلوگرمی پلمپ و در سردخانه نگهداری می شوند.

شما می توانید برای خرید پالپ پرتقال ایرانی و چینی هم اکنون با مشاوران فروش و بازرگانی تماس بگیرید. فروش پالپ پرتقال پس از ارائه توضیحات در مورد این محصول به صورت رسمی و با ارائه فاکتور شرکت انجام می شود.

کارخانه های تولید کنسانتره میوه و پالپ میوه

فروش پالپ پرتقال

کارخانه های تولید کنسانتره میوه زیادی هستند که قادر به تولید پاپ مرکبات نیستند. شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور با هدف تکمیل ارائه خدمات فروش در تمامی فراورده های میوه و مرکبات، هر ساله اقدام به واردات پالپ پرتقال چینی و هم چنین تولید پالپ پرتقال ایرانی می کند.

تفاوت کیفیت در پالپ پرتقال ایرانی و وارداتی وجود دارد و از بابت حسن انتخاب مشتریان هر دو محصول با قیمت پالپ پرتقال مصوب ارائه می شوند.

معجزه سلامتی در کنسانتره لیمو ترش و پالپ لیمو

فروش پالپ پرتقال

همانطور که گفته شد انواع مرکبات را می توان برای شان پالپ نیز داشت. تولید و فروش پالپ لیمو ترش نیز در کنار خرید پالپ پرتقال برای مشتریان انجام می شود.

از ترکیب پالپ لیمو ترش با کنسانتره لیمو ترش می توان آب لیمو ترش طبیعی تولید کرد. همچنین امروزه در تولید محصولاتی مانند نوشیدنی موهیتو می توان از ترکیب سلامت مطمئن و بهداشتی کنسانتره لیمو ترش و پالپ لیمو ترش استفاده کرد.

همچنین از خشک کردن پالپ لیمو و پالپ پرتقال برای تولید دمنوش های کیسه ای و … نیز استفاده می کنند.

در حال حاضر در این سایت خرید و فروش پالپ پرتقال و سایر مرکبات با کیفیت بی نظیری مورد استقبال مشتریان واقع شده است.

فروش پالپ پرتقال

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران