بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره پرتقال / صادرات کنسانتره آب پرتقال ایرانی شیرین

صادرات کنسانتره آب پرتقال ایرانی شیرین

نقاط شمالی ایران و برخی مناطق جنوبی ایران در واقع معدن پرتقال ایرانی می باشد که تولیدی ها با خرید این میوه به صورت عمده اقدام به تولید کنسانتره می نمایند. بهترین انواع کنسانتره پرتقال شیرین ایرانی را با قیمت مناسبی جهت فروش و همچنین صادرات به صورت عمده عرضه می کنیم.

کنسانتره آب پرتقال

آمار مرکبات مازندران به خصوص پرتقال

براساس آمار سازمان جهاد کشاورزی بیش از ۸۵ درصد مرکبات مازندران که مهترین آنها پرتقال است: سالم، شیرین، و قابل ذخیره سازی هستند.

این سازمان اعلام کرده، باتوجه به اینکه آب و هوای سال جاری بسیار مطلوب و مناسب باغ ها بوده، در نتیجه پرتقال ها به خوبی رسیده، آب دار و شیرین و قابل ذخیره اند.

کنسانتره آب پرتقال

تولید کنندگان کنسانتره آب پرتقال

تولید کنندگان کنسانتره آب پرتقال پس از انتقال آن به کارخانه و شستشو، میوه ها را بر روی نواری متحرک برای جداسازی قرار می دهند، در واقع این مرحله غربالگری میوه است، این مرحله توسط کارگرانی در دو طرف نوار صورت می گیرد.

سپس پرتقال پوست گیری می شود، مراحل بعدی شامل خرد کرد توسط غلطک، حرارت دهی جهت جلوگیری از تغییر رنگ، فرمانتاسیون، پرس برای جدا سازی آب میوه، آروماگیری (اواپراتور، تجزیه جزء به جزء، سرد کن)، شفاف سازی افزودن آنزیم و مواد کمکی، فیلتراسیون تصفیه به وسیله صافی های پوششی و یا صفحه ای و در آخر عمل تغلیظ است.

تغلیظ به ۳ روش صورت می گیرد:

  • حرارت دهی
  • انجاد
  • اسمز معکوس

کنسانتره آب پرتقال

استاندارد های تولید کنسانتره آب پرتقال ایرانی

میوه پرتقال نیز مانند سایر میوه ها با گذراندن مراحل ذکر شده در کارخانه ها به کنسانتره تبدیل می شود. نکته مهم در تولید محصول این است که کارخانه ها می توانند میزان شیرینی یا تلخی کنسانتره را تنظیم نمایند.

براساس استانداردهای تولید کنسانتره، این محصول ایرانی هم در بسته بندی های  اسپتیک و هم غیر اسپتیک در سردخانه ها نگهداری می شود.

صادرات کنسانتره

صادرات کنسانتره آب پرتقال ایرانی شیرین

با توجه به عدم کمبود پرتقال شیرین ایرانی، خرید مستقیم کارخانه ها از باغداران و حذف واسطه ها  کنسانتره آب پرتقال این نوع پرتقال در حجم بالا تولید می شود.

در نتیجه ایران یکی از صادر کنندگان این نوع کنسانتره با قیمتی بسیار مناسب است.

اگرچه برخی موارد از مانند صادرات کنسانتره انار بیشتر از سایر میوه ها شهرت یافته است و سرمازدگی پرتقال شمال ایرانی در برخی سالها موجب عدم رضایت از تلخی آن در برخی موارد محدود بوده است؛ اما امروزه با دقت کارشناسان خرید در تهیه بهترین نوع پرتقال شیرین می توان برای رقابت در بازار جهانی جهت صادرات کنسانتره آب پرتقال ایرانی نیز دوباره نام ایران را جهانی کرد.

کنسانتره آب پرتقال

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره پرتقال

قیمت کنسانتره پرتقال ایرانی و برزیلی | بازار فروش کنسانتره میوه و مرکبات

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای تولید نوشیدنی آب پرقال به دنبال …

کنسانتره ایران