بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / عصاره مالت / شرکت پارس فراور بزرگترین مرکز فروش عصاره مالت در تهران

شرکت پارس فراور بزرگترین مرکز فروش عصاره مالت در تهران

احتمالاً در حال حاضر شما به دنبال بهترین عصاره مالت یا اصطلاحاً شیره مالت برای تولید نوشیدنی مالت هستید. شرکت پارس فراور بزرگترین شرکت میوه جات صنعتی ایران است که با واردات دانه مالت و تولید عصاره مالت آن برای کارخانه های نوشیدنی ایران اقدام به فروش عمده می کند. قیمت عصاره مالت جو در مرکز فروش عصاره مالت در تهران از طریق شرکت پارس فراور امکان پذیر است.

از خواص نوشیدنی مالت بیشتر بدانیم

در بازار امروزه نوشیدنی های ماء الشعیر بسیاری دیده می شود. اما چرا این حجم از نوشیدنی های ماء الشعیر در بازار زیاد شده اند. بهتر است بدانید خواص نوشیدنی مالت گازدار چیست؟

 • بهبود سلامت قلب
 • کاهش ابتلا به دیابت
 • کاهش فشار خون
 • محافظت از مغز
 • بهبود تراکم استخوان
 • کاهش خطر ابتلا به سنگ سفرا و سنگ کلیه
 • توقف آب مروارید

تمامی موارد بالا باعث شده است تا شرکت های نوشیدنی ساز ایرنی عصارت مالت خرید کنند و با آن ماء الشعیر بدون الکل تولید نمایند. خرید نوشیدنی مالت برای مشتریان آن بسیار جذاب و دلنشین است.

بهترین خاطرات از عصاره مالت بهنوش !

شاید بهترین مارک و برندی که گذشتگان از یک نوشیدنی مالت داشته اند، نوشیدنی عصاره مالت بهنوش بوده است. امروزه این برند خوب و قدیمی ایران عصاره مالت خود را در همکاری با بسیاری از شرکت های تولید کننده مالت جو تأمین می کند.

شرکت پارس فراور با توانایی تأمین سالانه بیش از ۹۵٫۰۰۰ تن مالت جو قوی ترین مرکز تولید عصاره مالت ایران است.

مرکز فروش عصاره مالت در تهران و در پذیرش از نمایندگان شرکت های ایرانی و خارجی در ارائه بهترین مالت جو تولیدی پیشرو می باشد.

کارخانه مالت سازی پارس فراور

مرکز فروش عصاره مالت در تهران

حتما می پرسید عصاره مالت را از کجا بخریم و چطور بخریم؟! کارخانه مالت سازی پارس فراور با خرید دانه مالت از کشور روسیه به صورت ارزی اقدام به واردات بهترین دانه مالت مناسب عصاره گیری می کند.

این ذهنیت که برخی به دنبال دانه مالت هستند که پودر کنند و مصرف کنند نیز اینگونه قابل نقد است که، در صورتی که مالت به صورت عصاره گیری استفاده نشود هضم بسیار سختی در دستگاه گوارش خواهد داشت.

فرایند تولید عصاره مالت شرکت پارس فراور به گونه ای است که خاص دانه مالت در فراورده شیره آن حفظ می گردد. دلیل فرایند تغلیظ تنها این است که سایر تولید کننده ها در هر بار خرید بتوانند مقدار بیشتری از عصاره مالت را داشته باشند. مالت جو شرکت پارس فراور عاری از لرد است و این کیفیت فیلتراسیون بالا را می رساند.

مالت هایی که دارای لرد زیاد هستند در کارخانه های نوشیدنی سازی دچار افت کیفیت و عدم بهره وری مناسب می شوند.

خرید دانه مالت جو روسیه توسط شرکت پارس فراور

کشور روسیه بهترین تولیدکننده دانه مالت دنیاست. شرکت پارس فراور نیز از مناطق جنوبی و شرقی این کشور اقدام به خرید دانه مالت می کند. خرید دانه مالت جو با کیفیت یکی از عملیاتی های مهم در استراتژی تضمین کیفیت استاندارد تولید این شرکت می باشد.

پس از خرید و خیس کردن دانه مالت در فرایند عصاره گیری، عصاره مالت مرغوبی به دست می آید.

تولید عصاره مالت بریکس ۶۰ با استاندارد جهانی

مرکز فروش عصاره مالت در تهران

استاندارد جهانی ملزم به تولید عصاره مالت بریکس ۶۰ کرده است. از آنجا که بریکس بالاتر ازموجب تیره تر شدن محصول می گردد و مالت جو به خودی خود رنگ تیره ای دارد؛ یکی از معیارهای مهم خرید مالت جو عصاره گیری شده با بریکس می باشد.

ارگانیک بودن در فرایند تولید دقیقاً به این معناست که تولید کننده تمامی معیارهای خواسته شده در استاندارد تولید عصاره مالت را رعایت کند.

جو مالت شده شرکت پارس فراور با حفظ خواص

در شرکت پارس فراور عطر و طعم مالت جو با دانه جو مطابقت کامل دارد. از آنجا که عصاره گیری با خروج مقادیری آروما محصول همراه است؛ طعم و عطر عصاره مالت جو حتی از دانه آن نیز بیشتر است.

نوشیدنی سازی ها برای تولید نوشیدنی های هلو و سیب نیز از عصاره مالت استفاده می کنند که انرژی بیشتری نیز به مصرف کننده می دهد.

فروش عصاره مالت جو مایع به صورت عمده

فروش عصاره مالت جو مایع شرکت پارس فراور به صورت عمده انجام می شود. بسته بندی های زیر قابل تأمین می باشد:

 • بشکه ۲۵۰ کیلوگرمی
 • تانکرهای کارتن پلاست ۱۰۰۰ کیلوگرمی
 • بشکه های پت ۱۲۰ کیلوگرمی
 • بشکه های پت ۲۵ کیلوگرمی

قیمت عصاره مالت جو در بسته بندی عمده

عصاره مالت جو مایع بریکس ۶۰ پارس فراور با قیمت هر کیلوگرم ۱۳ هزار تومان در سال ۸۸ به فروش می رسید. که این قیمت در مقایسه با کیفیت و قیمت مالت جو برخی برندها قابل تأمل است.

قیمت شرکت پارس فراور به دلیل داشتن مشتریان زیاد برای این محصول رقابتی است و مشتریان به خوبی می دانند که کیفیت و قیمت در کنار یکدیگر مورد بررسی است.

در صورتی که قصد خرید شیره مالت به صورت مستقیم و با حجم عمد دارید در لحظه برای استعلام قیمت از همکاران فروش و بازرگانی ارتباط بگیرید.

خرید و فروش عصاره مالت در کرج ، اصفهان ، مشهد و تهران

مرکز فروش عصاره مالت در تهران

همواره شهرهای ایران در برخی از محصولات برند می شوند. یکی از بهترین مشتریان خرید مالت جو شرکت پارس فراور شرکا ما در شهرهای کرج اصفهان و مشهد و تهران می باشند.

خرید عصاره مالت در اصفهان به دلیل داشتن اقلیمی گرم و علاقمندی شدید مردم به مصرف نوشیدنی های سالم به صورت عمده انجام می شود.

همچنین فروش عصاره مالت در مشهد برای کارخانجات معتبری با برندهایی چون عالیس و … بدلیل حضور زائران عرب بسیار مورد درخواست است.

مرکز فروش عصاره مالت در تهران تمامی شهرهای ایران را با هدف توسعه مصرف نوشیدنی مالت جو که خواص بی نظیری برای بدن انسان و سلامت دارد خدمت رسانی می کند.

فروش عصاره مالت تغلیظ شده

فروش عصاره مالت تغلیظ شده با قیمت عصاره مالت جو مصوب شرکت پارس فراور به صورت ارائه فاکتور برای مشتریان انجام می شود. محل فروش مالت جو این شرکت در شهر شماست و با توسعه تجارت الکترونیک خریداران، می توانیم فروش عصاره مالت را با ظرفیت بیشتر از اکنون ارائه کنیم.

فروش عصاره مالت در کرج که بعنوان قطب تولید مالت ایران شناخته شده است، با استانداردهای تولیدی کسب شده توسط شرکت پارس فراور در بهترین کیفیت رنگ و طعم انجام می شود.

فروش عصاره مالت مایع از طریق این سایت بعنوان بزرگترین سایت خرید و فروش عصاره مالت در ایران به صورت قانونی و رسمی است.

خرید مالت جو ارگانیک با تمامی خواص دانه جو

خرید مالت جو و کارامل برای نوشابه سازی های ایران به صورت ارگانیک و با رعایت تمامی خواص دانه های جو و … انجام می شود. کارامل های شرکت پارس فراور در کلاس های A, B , C قابل ارائه به صورت فروش عمده هستند.

مرکز فروش عصاره مالت در تهران

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
کنسانتره ایران