بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
خانه / پوره انبه / قیمت خرید پوره انبه پاکستان در ایران

قیمت خرید پوره انبه پاکستان در ایران

آیا میدانید قیمت خرید پوره انبه که در پاکستان برداشت می شود و در همین کشور به فراورده تبدیل می شود چه قیمتی در ایران دارد؟ آیا به دنبال تهیه نوشیدنی های با طعم های میوه های خاص چون انبه هستید؟

انبه که از میوه‌های گرمسیری مورد استقبال در ایران است معمولاً از کشور پاکستان وارد میشود، این میوه خوش طعم و خوشرنگ معمولاً در ابتدا به رنگ سبز بوده که به آن انبه کاربیدی گفته می شود و مرغوبترین آن انبه سیندری است. این انبه دارای گوشت بسیار خوبی است که از آن در تولید اسلایس انبه خشک و همچنین پوره انبه استفاده می شود. کسانی که به دنبال خرید عمده پوره انبه جهت تولید فرآورده‌های با طعم انبه هستید بهتر است بدانید قیمت پوره انبه با توجه به عرضه کم آن کمی بالا و دارای نوسان است با شروع فصل گرم تابستان انواع انبه پاکستان در رنگهای سبز و زرد برداشت شده و در همین کشور به پوره انبه تبدیل می‌شود همچنین انواع تازه آن نیز از طریق مرز اایران و پاکستان در تفتان، سرباز و سراوان به ایران وارد می شود و در بازارهای میوه و تره بار نیز عرضه می شود.

پوره انبه

با توجه به اینکه در کشور ایران صنایع آبمیوه ساز بسیاری وجود دارند، عرضه انواع پوره میوه مانند پوره زردآلو، پوره آلو، پوره هلو، پوره انبه و … میتواند جنبه سرمایه گذاری خوبی داشته باشد. همچنین برای برخی محصولات که در ایران سابقه تولید بسیاری دارند فراورده های آن نیز طرفداران بسیاری دارد. پوره سیب ایرانی یکی از بهترین انواع پوره سیب در دنیا است که هر ساله برای تجارت عمده آن بازرگانان سایر کشورها نیز مایل به خرید هستند. البته خرید پوره انبه نیز با توجه به اینکه در ایران معمولاً تولید نمی شود، رقابتی است.

منبع: سایت کنسانتره میوه و پوره میوه سرخ فراوران

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش پوره انبه

فروش بهترین پوره انبه ارگانیک وارداتی

فروش پوره انبه تازه و ارگانیک که برای تولیدات آبمیوه و بستنی و روکش بستنی …

کنسانتره ایران