بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره لیمو / فروش کنسانتره آبلیمو ایتالیایی آگروماریا رجینا

فروش کنسانتره آبلیمو ایتالیایی آگروماریا رجینا

فروش کنسانتره آبلیمو ایتالیایی امروزه تقاضای بسیاری از مشتریان حوزه تولید آبمیوه را پوشش میدهد معمولا در ایران از کنسانتره آبلیمو برای تولید آبلیمو های کارخانه ای استفاده می شود اما آیا میدانید تفاوت آبلیموی طبیعی با کنسانتره آب لیمو چیست؟ پاسخ بسیار ساده است زمان ماندگاری آب لیمو و داشتن لرد مرکبات لیمو در داخل آبلیمو باعث می‌شود تا تولیدکنندگان آبلیمو های شرکتی مایل به استفاده از کنسانتره آبلیمو باشند در واقع دو فاکتور ماندگاری بلند مدت و همچنین شفافیت محصول از جمله عواملی است که یک تولیدکننده آبلیمو در ایران و سایر کشورها مایل هستند تا از انواع کنسانتره های آبلیمو استفاده کنند. امروزه در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر تولید کنسانتره آبلیمو کمک بسیار بزرگی به تولید یک محصول کاربردی در طول دو تا سه سال می کند. لیمو یکی از پرکاربردترین مرکبات در ایران و جهان می باشد این محصول دارای مقادیر بسیار قابل توجهی از ویتامین ث میباشد؛ همچنین داشتن انواع ویتامین آ، کلسیم و سدیم در آن موجب شده است تا بسیاری از پزشکان به مصرف مستمر لیمو و فرآورده‌های آبلیمو توصیه کنند.

کنسانتره لیمو ترش

برای بسیاری نیز این سوال مطرح است که لیمو از کنسانتره لیمو ترش تهیه می‌شود یا کنسانتره لیمو از آب لیمو؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که در پروسه تولید کنسانتره لیمو یا کنسانتره آب لیمو از تکنولوژی آبگیری مرکبات و در واقع آبگیری و تصفیه آب مرکبات استفاده می شود. با این توضیحات واضح است که فرآیند تولید کنسانتره آب لیمو با استفاده از دانش تولید آبلیمو میسر گردیده است با این تفاوت که محصول کنسانتره آب لیمو قابلیت ماندگاری محصول بیشتر و همچنین با حفظ خواص ویتامینه مرکبات قابلیت استفاده در محصولات بیشتری را داراست. به عنوان مثال امروزه از فراورده کنسانتره آبلیمو در تهیه انواع ژله ها، کیک های طعم دار، نوشیدنی های الکلی و بدون الکل، سیروپ ها، روکش های بستنی، مصارف دارویی و درمانی و بسیاری کاربردهای دیگر می توان استفاده کرد. امروزه فروش کنسانتره لیمو یا کنسانتره آبلیمو در بازار تولیدات فرآورده های میوه ای ایران بسیار محبوبیت پیدا کرده است این امر به خاطر شرایط استاندارد تولید و همچنین قابلیت فرمول کردن انواع ایده های تولیدی است.

کنسانتره لیمو ترش

خرید کنسانتره آبلیمو

شما می توانید به راحتی برای خرید کنسانتره آبلیمو و انواع کنسانتره میوه ایرانی و همچنین کنسانتره آب لیمو ایتالیایی را در حجم عمده و در بسته بندی های بشکه ای ۲۶۵ کیلوگرمی اقدام نمایید. در حال حاضر در ایران کارخانه های بسیاری هستند که انواع مرکبات از جمله پرتقال، لیمو ترش، نارنگی و … را به صورت کارمزدی و یا تولید انبوه فرآورده‌های کنسانتره لیمو ترش، کنسانتره پرتقال، کنسانتره نارنگی، پالپ پرتقال، آب پرتقال، آبلیمو و … را به بازار عرضه میکنند. بنابراین اگر یکی از تولیدکننده هایی هستید که به دنبال خرید کنسانتره مرکبات و به ویژه کنسانتره آبلیمو هستید، میتوانید انواع کنسانتره آب لیمو ایرانی و همچنین کنسانتره آب لیمو وارداتی را ثبت سفارش کنید.

منبع: سایت کنسانتره و پوره سرخ فراوران

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره لیمو ترش

قیمت کنسانتره لیمو ترش ارگانیک

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی، باتوجه به نرخ ارز در کشور متغیر است. کنسانتره ی …

کنسانتره ایران