بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره آناناس / فروش کنسانتره آناناس تایلندی وارداتی

فروش کنسانتره آناناس تایلندی وارداتی

فروش کنسانتره آناناس در ایران بازار بسیار خوبی دارد. از میوه های استوایی که در ایران بسیار پرطرفدار است، آناناس است. این میوه که طعم لذت بخشی دارد به صورت تازه و همچنین به صورت فراورده های آبمیوه، بستنی و … به کار می رود. ارقام کنسانتره آن به صورت وارداتی از تایلند بیشتر خریداری می شود و بسیاری از کارخانه تولید کننده کنسانتره میوه و آبمیوه و … ایران نیز خریداران عمده آن برای تهیه کنسانتره و آبمیوه و بستنی و دسر و … هستند. اگر شما یکی از پخش های عمده شهر خود هستید، برای خرید و فروش کنسانتره آناناس به صورت نمایندگی می توانید در حجم عمده با بازرگانی پارس فراور همکاری داشته باشید.

انواع کنسانتره میوه استوایی نظیر آناناس، انبه و … که در ایران تولید نمی شوند به صورت وارداتی و با قیمت مناسبی قابل انجام هستند. کنسانتره های وارداتی برای مثال کنسانتره آناناس تایلندی به صورت خرید نقدی از کشور تایلند و تولیدکننده آن کشور خریداری شده و به صورت دریایی و یا زمینی حمل می شود، معمولاً تولید همان سال هستند و برای وادرات آن از طریق یکی از بازرگانی های ایرانی اقدام به خرید شده اند.

از آنجا که مسافت طی شده زیادی برای ارقام کنسانتره وارداتی به وسیله کانتینرهای یخچالدار طی می شود، کنسانتره میوه آناناس را در بسته بندی اسپتیک و در بشکه های فلزی ۲۶۵ کیلوگرمی بارگیری می کنند که عمر ماندگاری آن را در شرایط سردخانه ای تا دو سال تضمین میکند. پس از واردات کنسانتره به صورت بچ عمده و فله در صورت تأیید سفارش مشتری، به صورت گالنی در اوزان کمتر ۲۵ کیلوگرمی و … قابل تغییر بسته بندی نیز می باشد.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره آناناس

بهترین قیمت فروش کنسانتره آناناس تایلندی

ایران همواره یکی از کشورهایی بوده است که بازار بسیار جذابی برای میوه های استوایی …

کنسانتره ایران