بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره میوه وارداتی / بهترین قیمت خرید کنسانتره میوه وارداتی

بهترین قیمت خرید کنسانتره میوه وارداتی

خرید کنسانتره میوه وارداتی در ایران به دلیل نبود میوه های استوایی به حجم عمده واردات می شود. برای خرید آن با بهترین قیمت بهتر است با بازرگانی ها ارتباط نزدیکی داشته باشید. قیمت کنسانتره میوه در طول سال تغییر می کند و این امر باعث شده تا استعلام قیمت انواع کنسانتره میوه با شروع فصل پاییز به صورت هفتگی انجام شود.

میوه هایی مانند آناناس، نارگیل، تمشک و … در ایران حجم تولید بسیار کمی دارد و از این بابت واردات انواع کنسانتره میوه به ایران آزاد است. برای این امر بهتر است برای کسب قیمت کنسانتره میوه استعلام به روز داشته باشید. کارخانه های کنسانتره سازی زیادی هستند که تولید آبمیوه سازی نیز دارند و مخصوصاً کنسانتره میوه استوایی نیاز دارند. از این جهت فروش کنسانتره میوه در ایران بازار خوبی دارد و برای اینکه بتوانید با بهترین قیمت سفارش خرید خود را ثبت کنید بهتر است زودتر اقدام نمایید. کنسانتره میوه وارداتی عمدتاً از کشورهای آسیای شرقی مانند تایلند، چین و سنگاپور انجام می شود که در بعضی محصولات مانند کنسانتره آناناس کشورهای اندکی چون تایلند و برزیل شهرت دارند و همچنین انواع کنسانتره میوه وارداتی دیگر نیز از کشورهای دیگری چون ترکیه، اسپانیا، ایتالیا، قبرس و … قابل معامله است.

پالپ پرتقال

برای خرید کنسانتره میوه وارداتی حتماً از بازرگانی ها استعلام قیمت انجام می شود و پس از ثبت سفارش توسط این شرکت ها خرید بازرگانی واردات کنسانتره میوه انجام می شود. محصولات دیگری نیز مانند پالپ پرتقال اسپانیایی، کراش آناناس تایلندی و … نیز هستند که از طریق شرکت های بازرگانی خریداری و به صورت عمده معامله می شوند.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره میوه

فروش کنسانتره میوه وارداتی با کیفیت

با توجه به اینکه در کشوری خشک و معتدل هستیم، نیاز داریم کنسانتره میوه وارداتی …

کنسانتره ایران