بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
جمعه , تیر ۱ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره لیمو / واردات کنسانتره لیمو ترش اسپانیایی درجه یک

واردات کنسانتره لیمو ترش اسپانیایی درجه یک

کنسانتره لیمو ترش هر ساله یکی از پر فروش ترین انواع کنسانتره در بازار کنسانتره میوه ایران است. انواع تولیدات اسپانیایی و ایتالیایی درجه یک که با تولیدات کنسانتره و بعضاً بنیان لیمو ترکیب می شوند، ارقام متنوعی از کنسانتره و فراورده های طعم دار لیمو ترش را شامل می شوند. واردات کنسانتره لیمو ترش جهت رفاه حال مشتریان انجام می شود.

آیا می دانید کنسانتره لیمو ترش چیست؟

واردات کنسانتره لیمو

پاسخ می دهیم که کنسانتره لیمو چیست؟

کنسانتره یکی از فراورده هایی است که اگرچه پروسه تولید چندان پیچیده ای ندارد، اما موضوع زمانی که برای چندین فراورده میوه متفاوت باشد کمی فرق می کند. بعنوان مثال تولید کنسانتره میوه پرتقال به دلیل ساختار پالپی انواع پرتقال ترش و شیرین از تولید کنسانتره انگور قرمز و سفید متفاوت است.

قیمت فروش کنسانتره لیمو ترش وارداتی

واردات کنسانتره لیمو

قیمت فروش کنسانتره لیمو ترش وارداتی بر اساس انواع کنسانتره مرکبات تولیدی زیر متفاوت هستند:

  • کنسانتره لیمو ایتالیا
  • کنسانتره لیمو اسپانیا
  • کنسانتره لیمو برزیل
  • کنسانتره لیمو ترکیه

تفاوت در تکنولوژی تولیدات نمونه کنسانتره های سایر کشورها به خصوص در مورد کنسانتره مرکبات باعث واردات کنسانتره لیمو و میوه و مرکبات سایر کشورها می شود. البته اینطور نیست که سایر فراورده سازانی که از کنسانتره میوه به عنوان ماده اولیه صنعت خود استفاده می کنند به صورت تمام از کنسانتره میوه و مرکبات وارداتی استفاده کنند و قطعاً با ترکیبی از انواع کنسانتره ها به تولیدات با طعم ویژه و مورد قبول بازار خود می رسند که قسمتی از محصولات کارخانه کنسانتره میوه ایرانی را نیز مورد استفاده قرار می دهند.

واردات کنسانتره لیمو

بازار کنسانتره میوه ایران در انحصار برند پارس فراور

از آنجا که تیم شرکت پارس فراور در حوزه کنسانتره میوه ایران با ظرفیت فروش بسیار خوبی اقدام کرده اند، در حال حاضر پارس فراور به یک برند مطرح در این حوزه تبدیل شده است.

برای خرید کنسانتره میوه ایرانی و وارداتی کافی است پس از کسب اطلاعات از انواع کنسانتره میوه در این سایت، با کارشناسان بازرگانی و فروش ارتباط تلفنی برقرار کرده و بهترین افشره های میوه ای را برای تولید محصولات فراورده های با طعم ارگانیک میوه انتخاب کنید.

واردات کنسانتره لیمو

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی

در هر موقع از سال که مشتریان نیاز به مصرف کنسانتره لیمو ترش دارند، می توانند پس از استعلام موجودی و قیمت کنسانتره لیمو ترش، اقدام به خرید عمده نمایند.

بازار کنسانتره میوه ایران برای انواع تولیدات آب میوه، دسر، شکلات، بستنی، لواشک، نوشیدنی های گازدار و بی گاز، نکتار و … قبول سفارش دارد.

کنسانتره مرکبات در انواع زیر خریداران زیادی دارد:

  • کنسانتره لیمو ترش
  • کنسانتره پرتقال
  • کنسانتره گریپ فروت
  • کنسانتره نارنگی

کنسانتره میوه قیمت بالایی دارد؟

زمانی که خریدار کنسانتره میوه برای خرید فاکتور دریافت می کند شاید در ابتدا رقم آن بالا به نظر برسد. اما زمانی که مورد مصرف کنسانتره میوه را با ارزش افزوده محصول تولیدی اش محاسبه کند، به واقعیت ارزشمند بودن این سرمایه گذاری می رسد. بعنوان مثال کنسانتره میوه قیمت سالانه ای دارد که توسط بازرگانی شرکت پارس فراور اعلام می شود. بعنوان مثال قیمت یک کیلو کنسانتره لیمو ترش وارداتی برای هر کیلوگرم ۵۸ هزار تومان اعلام می شود. این کنسانتره لیمو ترش وارداتی با بسته بندی بشکه ۲۶۵ کیلوگرمی که محاسبه قیمت غیر رسمی می کنیم به رقم معامله تقریبی ۱۵ میلیون تا ۱۶ میلیون تومان می رسیم.
حال شما بگویید این رقم در دنیای امروز واقعاً برای تولید محصولی با خرج ۳ تا ۴ برابری حداقل افزودن آب به کنسانتره میوه و تولید نوشیدنی بالاست؟!
در ایران کنسانتره میوه قیمت بسیار مناسبی دارد. قیمت جهانی کنسانتره سیب و یا هر کنسانتره میوه ای در آینده نزدیک نرخ میوه های میادین میوه و تره بار را می تواند تعیین کند.
واردات کنسانتره لیمو

فروش انواع کنسانتره میوه ایرانی

قیمت کنسانتره میوه های ایرانی مناسب قیمت جهانی است و این موجب رونق کارخانه جات کنسانتره سازی شده است. بعنوان مثال فروش کنسانتره توت فرنگی ایرانی در کنار کنسانتره توت فرنگی برای سلیقه مخاطبان در نظر گرفته شده است.

برای استعلام قیمت کنسانتره میوه های ایرانی می توانید با واحد فروش و پشتیبانی ارتباط مستقیم برقرار بفرمایید.

واردات کنسانتره لیمو

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

واردات کنسانتره لیمو

قیمت فروش کنسانتره لیمو وارداتی

فروش کنسانتره لیمو از جمله پر مصرف ترین انواع کنسانتره می باشد که با توجه …

کنسانتره ایران