بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انگور / قیمت کنسانتره انگور سیاه سنندج

قیمت کنسانتره انگور سیاه سنندج

انگور سیاه سنندج یکی از باکیفیت ترین انگور های پرورشی و تولیدی کشور ایران است، و در بازار می توانید کنسانتره ی انگور سیاه را با قیمت مناسب تهیه و خریداری کنید.

 

انگور یکی از میوه های بهشتی است که در قرآن کریم از آن بسیار یاد شده است و خداوند بزرگ سفارش کرده است که از انگور در وعده ی خوراکی خود بسیار استفاده کنیم.

قیمت کنسانتره انگور

تجارت انگور

از میوه ی انگور به نام ملکه ی میوه ها نام برده می شود انگورها در سه نوع موجود می باشند

  • سیاه
  • سبز
  • قرمز

انگور از ویتامین ث برخوردار است و بسیار خوشمزه و لذیذ است، در کنار اینکه انگور در دل خود ویتامین ث بسیار دارد شکر طبیعی نیز طلقی می شود و دارای انرژی بسیار است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، این میوه ضد التهاب نیز می باشد و به همین دلیل است که خداوند ب ما را در قرآن کریم به خوردن آن بسیار تشویق کرده است و از آن به عنوان میوه ی بهشتی نام برده می شود.

انگور دارای مواد نشاسته و اسید های آلی و کلسیم بسیار می باشد.

قیمت کنسانتره انگور

خرید کنسانتره ی انگور سیاره

انگور ها خاصیت بسیاری دارند و از آن ها در تولید بسیاری از خوراک های دیگر استفاده می شود از معروف ترین خوراکی های تولیدی از دل انگور می توان کشمش را نام برد.

و دیگر محصول معروف از دل انگور سیاه کنسانتره ی انگور سیاه است و تمام خاصیت ها و ویتامین های موجود در انگور را در خود دارا می باشد.

اگر در فصلی هستید که انگور سیاه موجود نیست می توانید کنسانتره ی انگور سیاه را خریداری کنید که خاصیت خوراکی انگور سیاه اصل را برخوردار می باشد.

فروش انواع کنسانتره میوه های ایرانی و خارجی در این سایت اینترنتی بعنوان قدیمی ترین مرکز بازرگانی تجارت کنسانتره میوه و پوره میوه انجام می شود.

بسیاری از تولیدکنندگان نوشیدنی های ایران برای خرید به دنبال بهترین قیمت کنسانتره سیب هستند. قیمت کنسانتره سیب پارس فراور به صورت دائم و با توجه به سفارشات صادرات کنسانتره سیب تعیین می شود.

قیمت کنسانتره انگور

قیمت خرید کنسانتره ی انگور سیاه پرورشی سنندج

سنندج یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انگور سیاه در بازار است در زمان برداشت انگور سیاه در سنندج این میوه ی خوشمزه در شهر سنندج و دیگر شهر های ایران به قیمت روز و مناسب خرید و فروش می شود.

به دلیل کیفیت بالای کنسانتره انگور سیاه سنندج در سالهای اخیر درخواست های بسیاری از کشور های دیگر برای خرید کنسانتره این میوه شده است و به زودی در ایران کنسانتره انگور سیاه در بسته بندی های زیبا و مناسب به دیگر کشور ها صادر می شود.

قیمت کنسانتره انگور

همچنین برای تولیدات انواع لواشک، مربا و … می توانید از شرایط فروش پوره زردآلو و سایر پوره میوه ها در مشاوره با واحد بازرگانی کسب کنید.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انگور

فروش کارخانه تولید کنسانتره سازی میوه انگور سفید

میوه انگور در ایران در تاکستان های بسیاری تولید می شود. از آنجا که خواص …

کنسانتره ایران