بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
سه شنبه , خرداد ۱۶ ۱۴۰۲
خانه / کنسانتره انگور / قیمت کنسانتره انگور سیاه سنندج

قیمت کنسانتره انگور سیاه سنندج

انگور سیاه سنندج یکی از باکیفیت ترین انگور های پرورشی و تولیدی کشور ایران است، و در بازار می توانید کنسانتره ی انگور سیاه را با قیمت مناسب تهیه و خریداری کنید.

 

انگور یکی از میوه های بهشتی است که در قرآن کریم از آن بسیار یاد شده است و خداوند بزرگ سفارش کرده است که از انگور در وعده ی خوراکی خود بسیار استفاده کنیم.

قیمت کنسانتره انگور

تجارت انگور

از میوه ی انگور به نام ملکه ی میوه ها نام برده می شود انگورها در سه نوع موجود می باشند

  • سیاه
  • سبز
  • قرمز

انگور از ویتامین ث برخوردار است و بسیار خوشمزه و لذیذ است، در کنار اینکه انگور در دل خود ویتامین ث بسیار دارد شکر طبیعی نیز طلقی می شود و دارای انرژی بسیار است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، این میوه ضد التهاب نیز می باشد و به همین دلیل است که خداوند ب ما را در قرآن کریم به خوردن آن بسیار تشویق کرده است و از آن به عنوان میوه ی بهشتی نام برده می شود.

انگور دارای مواد نشاسته و اسید های آلی و کلسیم بسیار می باشد.

قیمت کنسانتره انگور

خرید کنسانتره ی انگور سیاره

انگور ها خاصیت بسیاری دارند و از آن ها در تولید بسیاری از خوراک های دیگر استفاده می شود از معروف ترین خوراکی های تولیدی از دل انگور می توان کشمش را نام برد.

و دیگر محصول معروف از دل انگور سیاه کنسانتره ی انگور سیاه است و تمام خاصیت ها و ویتامین های موجود در انگور را در خود دارا می باشد.

اگر در فصلی هستید که انگور سیاه موجود نیست می توانید کنسانتره ی انگور سیاه را خریداری کنید که خاصیت خوراکی انگور سیاه اصل را برخوردار می باشد.

فروش انواع کنسانتره میوه های ایرانی و خارجی در این سایت اینترنتی بعنوان قدیمی ترین مرکز بازرگانی تجارت کنسانتره میوه و پوره میوه انجام می شود.

بسیاری از تولیدکنندگان نوشیدنی های ایران برای خرید به دنبال بهترین قیمت کنسانتره سیب هستند. قیمت کنسانتره سیب پارس فراور به صورت دائم و با توجه به سفارشات صادرات کنسانتره سیب تعیین می شود.

قیمت کنسانتره انگور

قیمت خرید کنسانتره ی انگور سیاه پرورشی سنندج

سنندج یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انگور سیاه در بازار است در زمان برداشت انگور سیاه در سنندج این میوه ی خوشمزه در شهر سنندج و دیگر شهر های ایران به قیمت روز و مناسب خرید و فروش می شود.

به دلیل کیفیت بالای کنسانتره انگور سیاه سنندج در سالهای اخیر درخواست های بسیاری از کشور های دیگر برای خرید کنسانتره این میوه شده است و به زودی در ایران کنسانتره انگور سیاه در بسته بندی های زیبا و مناسب به دیگر کشور ها صادر می شود.

قیمت کنسانتره انگور

همچنین برای تولیدات انواع لواشک، مربا و … می توانید از شرایط فروش پوره زردآلو و سایر پوره میوه ها در مشاوره با واحد بازرگانی کسب کنید.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انگور

فروش کارخانه تولید کنسانتره سازی میوه انگور سفید

میوه انگور در ایران در تاکستان های بسیاری تولید می شود. از آنجا که خواص …

کنسانتره ایران