بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره تمشک / قیمت پایه فروش کنسانتره تمشک

قیمت پایه فروش کنسانتره تمشک

کنسانتره تمشک از انواع کنسانتره میوه ای است که با شروع فصل بهار قابلیت تولید دارد. یکی از انواع کنسانتره سیاه رنگ بسیار پر کاربرد بازار که قیمت فروش پایه آن در انواع وارداتی بسیار مناسب تولیدات آبمیوه های سیاه رنگ است را به تولیدکننده پیشنهاد می کنیم.

فروش کنسانتره تمشک در دهه اخیر در ایران به خوبی جا افتاده است. یکی از بهترین حوزه ها، تمشک کوهی است که دارای کیفیت طعم و رنگ بسیار مناسبی برای یک آبمیوه ساز و یا تولیدکننده بستنی و … می باشد. قیمت کنسانتره تمشک اگر در فصل بهار درخواست و به صورت سفارشی ثبت شود بسیار مقرون به صرفه است چرا که به صورت کارمزدی و از انواع تمشک شمال ایران تهیه می شود. در غیر اینصورت معمولاً نمونه کنسانتره های موجود در بازار ایران انواع وارداتی کنسانتره میوه تمشک هستند که بیشتر نیز از ترکیه وارد می شوند.

کنسانتره تمشک

برای خرید کنسانتره تمشک به صورت عمده و حداقل بشکه های کیلویی اقدام به ثبت سفارش می شود. طعم شیرین و رنگ جذاب سیاه جگری از ویژگی هایی است که برای صنایع آبمیوه ساز و یا کسانی که به دنبال رنگ جذاب این میوه هستند مورد استقبال است. از میکس انواع کنسانتره تمشک با کنسانتره انگور سفید، کنسانتره انگور قرمز و سیاه و همچنین بلوبری می توان برای تولید انواع جذابی از نوشیدنی های ترکیبی استفاده کرد.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

کنسانتره میوه تمشک

قیمت خرید عمده کنسانتره میوه تمشک

کنسانتره میوه تمشک از جمله کنسانتره های محبوب در دنیا و ایران به شمار می …

کنسانتره ایران