بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره تمشک / قیمت پایه فروش کنسانتره تمشک

قیمت پایه فروش کنسانتره تمشک

کنسانتره تمشک از انواع کنسانتره میوه ای است که با شروع فصل بهار قابلیت تولید دارد. یکی از انواع کنسانتره سیاه رنگ بسیار پر کاربرد بازار که قیمت فروش پایه آن در انواع وارداتی بسیار مناسب تولیدات آبمیوه های سیاه رنگ است را به تولیدکننده پیشنهاد می کنیم.

فروش کنسانتره تمشک در دهه اخیر در ایران به خوبی جا افتاده است. یکی از بهترین حوزه ها، تمشک کوهی است که دارای کیفیت طعم و رنگ بسیار مناسبی برای یک آبمیوه ساز و یا تولیدکننده بستنی و … می باشد. قیمت کنسانتره تمشک اگر در فصل بهار درخواست و به صورت سفارشی ثبت شود بسیار مقرون به صرفه است چرا که به صورت کارمزدی و از انواع تمشک شمال ایران تهیه می شود. در غیر اینصورت معمولاً نمونه کنسانتره های موجود در بازار ایران انواع وارداتی کنسانتره میوه تمشک هستند که بیشتر نیز از ترکیه وارد می شوند.

کنسانتره تمشک

برای خرید کنسانتره تمشک به صورت عمده و حداقل بشکه های کیلویی اقدام به ثبت سفارش می شود. طعم شیرین و رنگ جذاب سیاه جگری از ویژگی هایی است که برای صنایع آبمیوه ساز و یا کسانی که به دنبال رنگ جذاب این میوه هستند مورد استقبال است. از میکس انواع کنسانتره تمشک با کنسانتره انگور سفید، کنسانتره انگور قرمز و سیاه و همچنین بلوبری می توان برای تولید انواع جذابی از نوشیدنی های ترکیبی استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کنسانتره میوه تمشک

قیمت خرید عمده کنسانتره میوه تمشک

کنسانتره میوه تمشک از جمله کنسانتره های محبوب در دنیا و ایران به شمار می …

کنسانتره ایران