بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
دوشنبه , شهریور ۳ ۱۳۹۹
خانه / کنسانتره انگور سفید / کنسانتره انگور سفید و قرمز تولید کارمزدی

کنسانتره انگور سفید و قرمز تولید کارمزدی

کنسانتره انگور سفید و قرمز پر فروش ترین انواع کنسانتره ایران هستند. این کنسانتره میوه ها در فصل تابستان با انعقاد قرارداد به صورت پیش پرداختی و کارمزدی تولید می شوند. هر ساله نرخ دستمزدی برای تولید انواع کنسانتره میوه های ایران توسط کارخانه ها تعیین می شود که بر قیمت کنسانتره انگور نیز تأثیرگذار است. تولید کنسانتره میوه در شهرهای غرب و شرق و جنوب ایران در انواع زیر قابل انجام است:

 1. کنسانتره انگور سفید
 2. کنسانتره انگور قرمز
 3. کنسانتره آلبالو
 4. کنسانتره سیب
 5. کنسانتره پرتقال
 6. کنسانتره طالبی
 7. کنسانتره انار
 8. کنسانتره زرشک
 9. کنسانتره لیمو
 10. کنسانتره خرما
 11. کنسانتره هویج

انواع کنسانتره میوه که به صورت دستمزدی تولید می شوند، این مزیت را دارند که به صورت نظارت مستقیم نماینده خریدار در محل کارخانه قابل انجام است. کیفیت محصولات کنسانتره میوه ایران برای بازارهای صادرات باید از تولید کارخانه انجام شود. کارخانه های ایران با داشتن الزامات استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و … در رعایت خظ مشی کیفیت که منجر به تولید محصولی با کیفیت جهانی می شود، متعهد هستند. اما زمانیکه در فصول بعد از تولید خریداران اقدام به ثبت سفارش از بازرگانی های کنسانتره سازی می کنند، این امر متأثر از بازار آزاد و دلالی در کنسانتره میوه می شود که با سو استفاده عده ای جهت منفعت بیشتر از کیفیت کاسته شده و به کمیت دلخواه عرضه کننده واسط افزوده می شود.

کنسانتره انگور

فروش کنسانتره انگور سفید و قرمز به صورت خرد و عمده در بسته بندی های بشکه فلزی ۲۶۵ کیلوگرمی و همچنین گالن های پت در اوزان حداقل سی کیلوگرمی قابل انجام است. اما توصیه به خریداران عمده و خاص صادرکنندگان به خرید مستقیم و رسمی از کارخانه است که موجب تضمین کیفیت از جانب بازرگانی نیز خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی میوه جات صنعتی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کنسانتره انگور

فروش کنسانتره انگور سفید و قرمز

فروش کنسانتره انگور با تنوع بالا و به میزان قابل توجهی انجام می شود. یکی …

کنسانتره ایران