بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره انگور / خرید کنسانتره انگور قرمز سردشت

خرید کنسانتره انگور قرمز سردشت

خرید کنسانتره انگور قرمز از جمله انواع بسیار پر طرفدار کنسانتره میوه در ایران است. یکی از انواع کنسانتره میوه پر کاربرد در صنایع آبمیوه سازی و … در ایران و جهان امروزه کنسانتره میوه انگور در انواع قرمز و سفید است. مناطق مختلفی از جمله سردشت در تولید انگور سیاه و قرمز شانی و شاه گل و …، کاشمر و شاهرود در تولید انواع انگور سفید کشمشی از جمله بزرگترین تولیدکنندگان در ایران و جهان هستند.

انگور قرمز

انگور قرمز سرشار از ترکیبات فنولی است که با مصصرف مستمر آن از بروز به بیماری های عفونی داخلی جلوگیری می شود. همچنین به خاطر قند بسیار بالایی که انگور قرمز و سیاه دارند، از آنها برای تولیدات فراورده های شیرینی پزی اقتصادی یاد می شود؛ چرا که نیاز به خرید و مصرف شکر در آن را بشدت کاهش می دهد.

کنسانتره انگور قرمز

از آنجا که مناطقی مانند سردشت در ایران هستند که هر ساله مقادیر قابل توجهی انگور قرمز و سیاه را پرورش می دهند، این حجم تولید از نیاز تازه خوری بازار بسیار بیشتر است. همچنین برخی واریته های انگور مانند انگور شانی که کنسانتره انگور شانی نیز از آن تهیه می شود، برای مصارف تازه خوری چندان جذابیتی ندارند اما برای تولیدات کنسانتره سازی بسیار دارای صرفه اقتصادی هستند. از این جهت هر ساله مقادیر بسیار قابل توجهی از انگور قرمز سردشت برای تولید و خرید کنسانتره انگور قرمز استفاده می شود.

کنسانتره انگور قرمز

از کنسانتره میوه برای تولیدات آبمیوه، روکش بستنی، اسموتی، پودر کیک، پودر ژله و … استفاده می شود. البته امروزه در تهیه سیروپ های خانگی نیز از کنسانتره میوه استفاده می شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

کنسانتره انگور

فروش کنسانتره انگور قرمز شانی

فروش کنسانتره انگور قرمز شانی برای مصارف مختلف صنایع تبدیلی میوه در ایران انجام می …

کنسانتره ایران