بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
پنج شنبه , اردیبهشت ۶ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره لیمو / کنسانتره آبلیمو یا آبمیوه با طعم لیمو؟

کنسانتره آبلیمو یا آبمیوه با طعم لیمو؟

کنسانتره آبلیمو موجود در بازار که به صورت عمده به کارخانه تولیدکننده عرضه می شود بهتر است یا آبمیوه طبیعی با طعم لیمو که توسط بسیاری از برندهای معتبر آبمیوه سازی این روزها زیاد آن را میبینیم. در حوزه بازار کنسانتره و آبمیوه برای بسیاری درک تفاوت این دو هنوز سخت است. یکی از انواع مرکبات پر کاربرد در ایران را برای شما انتخاب کرده ایم تا بدانید تفاوت در چیست.

لیمو ترش که به خاطر خاصیت اسیدیته بالای آن برای هضم غذا و … برای دستگاه گوارش و تضمین سلامتی بسیار مفید است. از همین جهت هر ساله کارخانه کنسانتره میوه های زیادی در ایران در استان های مختلف مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان و … هستند که به تولید انواع کنسانتره میوه مشغول می شوند.
کنسانتره میوه
همانطور که به خوبی از مطالب قبلی این سایت می دانید کنسانتره میوه در واقع محصولی از آبگیری و پخت و تغلیظ شده میوه است، که از جهت خروج آب میان بافتی میوه عمر ماندگاری بالایی در شرایط سردخانه ای دارد. آبلیمو که از لیمو ترش به دست می آید اگر به صورت طبیعی آبگیری می شود و بدون گذراندن شرایط پخت به دست شما برسد و واضحتر بگوییم که به شکل سنتی آبگیری شود بسیار دیده اید که خیلی زود حتی در یخچال دچار دو فازی می شود.
آبلیمو های کارخانه ای در تفاوت با کنسانتره آبلیمو و کاربرد آنها متمایز می شوند. از کنسانتره آبلیمو می توانید در تهیه انواع سایر فراورده های سیروپ و … استفاده کنید. اما آبلیمو صرفاً برای مصرف مساقیم نوشیدنی آب لیمو ترش استفاده می شود.
بازرگانی های ایران در طول سال با ارتباطات تجاری خوبی که با تولید کنندگان ایران یو خارجی دارند از جمله منابع بسیار خوب تجاری برای خریداران هستند در صورتی که بدانید طرف خریدار هستند و در صورتیکه قیمت انواع کنسانتره آبلیمو خارجی بهتر باشد به اطلاع مشتری با ارائه تفاوت های آنها انجام می شود.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره لیمو ترش

قیمت کنسانتره لیمو ترش ارگانیک

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی، باتوجه به نرخ ارز در کشور متغیر است. کنسانتره ی …

کنسانتره ایران