بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
یکشنبه , تیر ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره لیمو / کنسانتره آبلیمو با قیمت فروش عمده

کنسانتره آبلیمو با قیمت فروش عمده

کنسانتره آبلیمو از انواع کنسانتره های میوه تابستانه بسیار پر طرفدار در ایران می باشد. با قیمت فروش عمده این کنسانتره که از انواع لیمو تازه ایران و یا از نوع وارداتی تایلندی تهیه می شود، دارای کیفیت بسیار خوبی جهت تهیه انواع نوشیدنی های لیمو است. فصل تابستان که به خاطر گرمای آن و افزایش تعرق بدن نیاز بیشتر بدن به داشتن اسید بیشتر را لازم می شود، از جمله دلایلی است که شربت و آبمیوه هایی مانند لیمو موجب فروکش کردن عطش شود.

کنسانتره آبلیمو که یکی از انواع کنسانتره مرکبات پر خاصیت به جهت داشتن مقادیر قابل توجهی ویتامین ث است، در صنعت آبمیوه و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز بسیار مورد استفاده است. این روزها صنایع بسیار دیگری نیز هستند که از انواع کنسانتره میوه طبیعی برای عرضه فراورده های غذایی با خواص بسیار مطلوب استفاده می کنند.

آبلیمو

قیمت فروش کنسانتره آبلیمو نیز بسیار تحت تأثیر از قیمت خرید لیمو ترش تابستانه است. از این جهت هر ساله بسیاری از مشتریان بازار در فصل گرانی میوه لیمو ترش با کمی صبر و انتظار به فصل عرضه بیشتر محصول لیمو ترش اقدام به خرید و تولید کنسانتره لیمو می کنند تا در سایر ماه های سال برای تولیدات صنایع دیگر نیازمند موجودی داشته باشند.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره لیمو ترش

قیمت کنسانتره لیمو ترش ارگانیک

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی، باتوجه به نرخ ارز در کشور متغیر است. کنسانتره ی …

کنسانتره ایران