بازار کنسانتره و پوره میوه ایران
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / کنسانتره لیمو / قیمت خرید عمده کنسانتره آبلیمو

قیمت خرید عمده کنسانتره آبلیمو

برای اطلاع از قیمت خرید عمده کنسانتره آبلیمو باید بدانید که این محصول نمونه مشابه وارداتی و همچنین داخلی دارد. که با توجه به اینکه ایران خود تولید کننده بزرگ لیمو ترش تازه می باشد قیمت های مناسبی را می توان در بازار تولید داخلی پیدا کرد.

لیمو ترش

لیمو تازه از جمله مرکبات بسیار پر خاصیت و پر کاربرد می باشد. لیمو تازه عامل تسویه عفونت های داخلی و رافع تشنگی در ایام گرم سال است. هر جا که آب از کیفیت خوبی برخوردار نباشد می توانید با چکاندن آبلیمو در آن آب از استرلیز شدن آن اطمینان حاصل نمایید. این میوه سرشار از ویتامین ث می باشد و برای رژیم های لاغری و در مصارف سالاد بسیار پیشنهاد می شود. همچنین مصرف مداوم آن موجب بهبود کیفیت پوست و عدم چروک شدن آن می شود.

کنسانتره آبلیمو

از آنجا که پوست لیمو ترش دارای پوست بسیار نازکی است، نگهداری آن در سردخانه های ۰ تا ۵ درجه غیر قابل ممکن است. بنابراین برای حفظ آب پرخاصیت آن، فراورده کنسانتره آبلیمو تهیه می گردد. هدف اصلی از تهیه کنسانتره مصرف آبمیوه و فراورده های لیمویی در کل طول سال است. البته هر ساله قیمت لیمو ترش تازه تابع کشش و عرضه و تقاضا این محصول می باشد و در سالهایی که کم باری لیمو رخ می دهد، قیمت آن بصورت فزاینده ای تغییر می کند و همین امر موحب می شود تا صنایع تبدیلی این میوه نیز دارای قیمت تمام شده بیشتری باشند.

 

کنسانتره آبلیمو

کنسانتره آبلیمو نیز مانند سایر کنسانتره ها در حجم عمده بشکه های فلزی ۲۶۵ کیلوگرمی و در کانتینرهای ۴۰ فوت قابل بارگیری و ارسال هستند.

این امکانات جهت سفارشات عمده مهیا شده تا تمامی کارخانجات بازارهای داخل و خارج مانند آبمیوه سازان بتوانند در کمترین زمان تحویل مواد اولیه خود که کنسانتره آبلیمو باشد را در اختیار داشته باشند.

امتیاز ما
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: sorkhfaravaran@
آدرس کانال: concentrech@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسانتره لیمو ترش

قیمت کنسانتره لیمو ترش ارگانیک

قیمت کنسانتره لیمو ترش وارداتی، باتوجه به نرخ ارز در کشور متغیر است. کنسانتره ی …

کنسانتره ایران